Faizsiz 25 bin tl kredi fırsatı.

AKBANK YÜZDE 0 FAİZLİ 25 BİN TL KREDİ KAMPANYASI

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Akbank bombayı patlattı. Akbank’ın resmi web sitesindeki duyuruya göre mobilden Akbanklı olanlara toplam yüzde 25 bin TL faizsiz kredi verilecek. Kampanya kapsamında 10 bin TL 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi ve 15 bin TL 6 ay vadeli taksitli avansı yüzde 0 faiz oranıyla kullanma imkanı sunuluyor.

AKBANK FAİZSİZ 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Akbank mobil uygulamasını indirip “Akbanklı olmak istiyorum” adımından ilerleyerek yalnızca ilk defa ve uzaktan müşteri edinimi sürecini tamamlayan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilecek. Mobilden Akbanklı olan yeni müşteriler, hesap açtıktan sonra 10 gün içinde hayat sigortalı ve yüzde 0 faizli ihtiyaç kredisine başvuru yapabilir. Bu kampanya 14 Nisan 2023 tarihine kadar geçerlidir.

AKBANK FAİZSİZ 15 BİN TL TAKSİTLİ NAKİT AVANS

Aynı şekilde mobil uygulamayı indirip uzaktan Akbanklı olan müşteriler, ilk kez Axess veya Wings kredi kartına başvurup 22 Mayıs 2023 tarihine kadar başvurusunun onaylanması gerekiyor. Başvurusu onaylanan müşterilere taksitli avans limitleri doğrultusunda 31 Mayıs 2023 tarihine kadar 15 bin TL nakit desteği sunuluyor. Bu kampanyaya başvuru için verilen son tarih 30 Nisan 2023 oldu.