Faizsiz 100 bin tl kredi.

Faizsiz Kredi İmkanı Nerede?

Kredi çekmek isteyen fakat faizlerden dolayı çekilen vatandaşlar faizsiz kredi seçeneklerini araştırıyor. Bu nedenle birçok kişi hangi bankalara faizsiz kredi için başvuru yapacaklarını araştırıyor. Gelen yeni habere göre faizsiz kredi imkanı sunan bankalar aynı zamanda gün içerisinde onay da veriyor. Böylelikle vatandaşlar başvuru yaptıkları gün kredilerinin onaylanıp onaylanamadığını öğrenecekler. Fakat bankalar başvuru yapan vatandaşların çeşitli kriterlere uyup uymadığına dikkat ediyor. Bu kredi kriterlerine göre vatandaşlara kredi imkanı sunuluyor vatandaşların inceledikleri kriterler arasında kredi notu ve temiz sicil yer alıyor. Kredi notu Kredi çekmeye yeterli olan vatandaşlar krediden faydalanabilecek. Aynı zamanda sicili temiz olan vatandaşlar da krediden faydalanabilecek. Kredi notu yüksek ve banka sicili temiz olan vatandaşlar bankaların sunmuş olduğu kredi kampanyalarından faydalanabilecek.

Kredileri faizsiz ödeme imkanı sunan Ziraat Bankası ile yapacağınız başvuruda faiz ödemenize gerek kalmadan kredi çekebileceksiniz. Faiz kullanmadan kredi çekmek için Ziraat Bankası ile kredi çekebilirsiniz. Ziraat Bankası vatandaşlardan faiz miktarı almayıp sadece kar payı oranlarını alan bir bankadır. Böylelikle vatandaşlar kredi için faiz ödemeden 100.000 TL’ye kadar kredi çekebilecek. Banka 100.000 TL’lik kredi için onay verdiğini açıkladı. Krediden faydalanabilmeniz için bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Eğer emekli maaşı alıyorsanız emekli maaşınızı Ziraat Bankası’na taşımanız gerekiyor. Taşıma işleminden sonra bankanın sunmuş olduğu faizsiz ihtiyaç kredisinden faydalanma hakkına sahip olabilirsiniz.

Başvuru Şartları Hakkında Detaylar

Bankanın sunmuş olduğu başvuru şartı sadece kredi puanı ve temiz sicil ile sınırlı kalmıyor. Bunun yanı sıra sigortalı çalışan iseniz minimum 1 yıllık sigorta priminizin bulması gerekiyor. Böylelikle kredi notunuza bakılıp krediye uygun olup olmadığınız anlaşılacak. Faizsiz kredi imkanı sunan bir diğer banka ise Albaraka Türk bankasıdır. Bu banka ile de 36 ay vade ile kredi çekebilme fırsatına sahip olacaksınız. Aynı zamanda banka için yapacağınız ödemeleri 3 ay süre ile gecikmeli bir şekilde yapma fırsatına da sahipsiniz.