Faiz, kredi tutarları kampanya.

“Dört dörtlük nakit kredi” kampanyasında 5.000 ila 25.000 TL arası nakit kredi kullanmak mümkün. Söz konusu kredilerin yıllık maliyet oranları yüzde 17,04’den başlıyor. ve 5000 TL ve 12 ay vade için vade, faiz ve kredi tutarı alternatiflerine göre yüzde 14,54’lere kadar iniyor.
İş bankası ” dört dörtlük nakit kredi ” kampanyasında anapara, vade, faiz alternatifleri hakkında daha fazla bilgi isteyenler buradan ulaşabilirler.
Daha önce sizle buradan paylaştığımız denizbank “her derde deva” kredisiyle ilgili yazımız da da belirttiğimiz ve diğer büyük bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredileri kampanyalarında sunulan yıllık maliyet oranlarından çok da farklı değil. Üstelik iş bankası ” dört dörtlük nakti kredi ” paketi devamlılığı olan bir markalı kredi haline gelmiş durumda. Kampanyada masraf ve hayat sigortası ücreti alınıyor. Hayat sigortası primi kredi tutarının binde 7’si üzerinden hesaplanıyor. İş bankası kredi politikaları açısından riski çok seven bir kurum değildir. Bu nedenle tüketici finansmanı ürünleri kullanım performansınızda düzensiz ödemeler söz konusuysa, başvurunuzun kabul edilmeme veya sizden kefil talep edilme ihtimali söz konusu olabilir.