Enpara ATM’den euro dolar çekebilir miyim.

Enpara.com söz konusu temel bankacılık işlemleri olduğunda oldukça avantajlı maliyetlerle hizmet sunan bir platform şeffaf, açık ve ekonomik. İnternet ve mobil şubeleri, atm ile beraber kullanmayı tercih edenler yıllarca bir banka şubesinin içini görmeden işlerini halletme imkanı tanıyan,
alışılmadık bir finansbank güzelliği.
Otomatik ödemelerinizi tanımlayabilir, döviz altın alıp satabilir, ücretsiz para transferi yapabilir hatta enpara.com kartınızla bazı internet servislerinde sunulan indirimlerden faydalanabilirsiniz.
Bana göre tek eksiği fon alım satım işleminin olmaması ama onu da mütevazi bir vadesiz TL bakiyesi tutup gerisini vadeli mevduat üzerinde değerlendirerek telafi ediyorum.
Enpara.com’da döviz, yani dolar ve euro ve altın alım satımı yapabiliyorsunuz.
Söz konusu aldığınız dövizleri nakit olarak çekmek ve kullanmak ihtiyacı doğduğunda orada kafalar biraz karışıyor. Hülle hesap bu amaca yönelik kullandığım yöntemlerden birisi, Finansbank’ta bir adet boş yabancı para hesabı tutuyorum, nakit ihtiyacım olduğunda enpara.com’daki döviz hesabımdan oraya transfer edip şubeden elden çekiyorum.
Nakit döviz ihtiyacı mesai saatlerinin dışında çıkarsa hafta sonu çalışan bir banka şubesi bulmak finansbank’da çok olay değil, çünkü alışveriş merkezlerinde şube sayısı çok fazla değil. Böyle bir durumda yapılabilecek en kolay döviz çekilebilen atm’lerin bulunduğu şubeleri kullanarak enpara.com banka kartı ile tanımlı hesabınızdan kolayca dolar veya euro çekebiliyorsunuz. Bulunduğunuz ilde size en yakın döviz olarak para çekebileceğiniz finansbank ATM’si için tıklayın.