En ucuz kredi veren bankalar.

EN UCUZ KREDİ VEREN BANKALAR

Şubat ayı banka kredi faiz oranları netleşti. Şubat ayında en ucuz kredi veren bankalar ING Bank ve Denizbank oldu. Bu iki bankada 10 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere özel 0.99 faiz oranı sunuluyor. 10 bin TL’ye kadar krediyi 6 ay vadeli olarak almak mümkün. Yine Yapı kredi ve İş Bankası da 10 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için sıfır faizli taksitli nakit avans şansı veriyor.

UYGUN FAİZ ORANI İLE KONUT KREDİSİ VEREN BANKALAR

Şubat ayında Birçok banka faiz indirimi haberleri ile öne çıkıyor. Ancak konut kredisi söz konusu olduğunda en uygun faiz oranlarını devlet bankaları sunuyor. Yeni başlayan konut kampanyasında devlet bankalarından %0.69 faiz oranı ile konut kredisi almak mümkün. Bunun yanı sıra yine devlet bankalarında ikinci el konutlara özel %1.20 ve %1.29 faiz oranı ile krediler sizi bekliyor.

TAŞIT KREDİSİNDE EN UYGUN FAİZ ORANLARI

Araba almak için kredi kullanmak isteyenlere de uygun faiz oranı ile taşıt kredisi veren bankalar var. En uygun faiz oranı ile taşıt kredisi veren banka ise ING Türkiye olarak öne çıkıyor. ING Bank taşıt kredisi faiz oranı %1.49 olarak belirlendi. ING Bank’ın yanı sıra Halkbank’ta düşük faizli taşıt kredisi imkanı sağlıyor. Halkbank taşıt kredisi faiz oranı ise %1.59 olarak belirlendi.

Bu bankalardan taşıt konut ihtiyaç kredisi kullanmak için başvurularınızı 28 Şubat 2023 tarihine kadar yapabilirsiniz. Banka müşterisi olanlar başvuru işlemlerini mobil ve internet bankacılığı üzerinden yapabilirken müşteri olmayanların ise yeni hesap açtırmak için banka şubelerine gitmeleri gerekiyor.