Emekliye 40.000 tl nakit destek ödeme.

EMEKLİYE ÖZEL YENİ DESTEK PAKETLERİ AÇIKLANDI

Ramazan Bayramı Kredi seçeneklerini yavaş yavaş duyurmaya başlayan bankalar tamamen emekliye özel kredi destek paketlerini açıkladı. Hem kamu bankalarından Hem de özel bankalardan emekli maaşı alan kişilere 40.000 TL’ye Varan 36 ay vadeli düşük faiz oranı ile kredi desteği sağlanıyor. Başvuru yapan emeklilerin hesaplarını ödemeler anında aktarılıyor. ATM’den bile alabileceğiniz ödeme seçenekleri ile Ramazan Bayramı’nda rahat bir nefes alma şansını elde edebilirsiniz. Emekli maaş hesabı üzerinden verilecek düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyalarında faiz oranları 1.29 ile 1.59 arasında değişiyor.

RAMAZAN BAYRAMI ÖNCESİ NEFES ALDIRACAK DESTEK ÖDEMESİ

Bankaların emekli maaşı alan kişilere yönelik kampanyaları hız kesmeden sürüyor. Ziraat Vakıf ve Halkbank’ta Ramazan Bayramı öncesi emekliye nefes aldıracak yeni Kredi duyurusu yaptı. kamu bankalarına maaşını taşıyan emekliler 3000 TL ile 5000 TL arasında değişen promosyon fırsatlarını elde etmenin yanında düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanma şansına da sahip olacak.

Emekli kredisi paketlerini duyuran 3 devlet bankası 40.000 TL’ye kadar en uygun faiz oranı ile kredi desteği sağlıyor. Belirli koşullar doğrultusunda ödeme yapan kamu bankaları, emeklilerin bankalara borcu bulunmamasını istiyor. Yani gecikmiş borcu olmayan bankalarla problem yaşamayan herkes maaş hesabı üzerinden emekli kredisi kullanma şansına sahip oluyor.

5 DAKİKADA ONAY VERİLİYOR

Ziraat Vakıf Halkbank düşük faizli emekli kredisi kampanyasına katılmak isteyen emekliler başvuru işlemlerini en yakın banka şubesine giderek yapabilecekleri gibi aynı zamanda mobil bankacılıktan ve internet bankacılığından da yapabiliyor. emeklisi kredisi kampanyası kapsamında online başvurular Sadece 5 dakika içinde onaylanıyor. Yani başvurunuzu yaparak aynı gün içinde Toplu para ödemesi almanız mümkün. Emekli destek kredisi kampanyasından faydalanmak için geç kalmayın Çünkü bu kampanya sadece bayrama kadar geçerli.