Emeklilere özel kredi kampanyası.

HALKBANK EMEKLİ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank’ın emekli kredisi 50.000 TL’ye kadar 36 ay, 50.000 TL ile 70.000 TL arasındaki kredi tutarları ise 24 ay vade ile kullandırılıyor. Bu krediler için vade tahsis ücreti yüzde 1,69’dur. Emekliler, aylık eşit taksit, artan taksit, azalan taksit, 3 ayda bir eşit taksit ve ücretsiz ödeme gibi farklı ödeme seçenekleri arasından seçim yapabiliyor.

Halkbank Emekli Kredisi’ne başvurmak için emekli maaşını Halkbank’tan alan veya maaşını bankaya havale eden bir emekli olmanız gerekmektedir. Nüfus cüzdanınız, vergi numaranız ve gelir belgeniz ile size en yakın Halkbank şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka, kredi başvurunuzu değerlendirecek ve en kısa sürede sonucu size bildirecektir.

KREDİ FAİZ ORANLARI VE ÖDEME DETAYLARI

Kredi kampanyasının faiz oranı yüzde 1,69 olup, her bir kredi tutarı için aylık taksit oranları şu şekildedir:

Kredi Tutarı: 25.000 TL

Vade Süresi: 36 ay

Aylık Faiz Oranı: %1,69

Aylık Taksit: 917 TL

 

Kredi Tutarı: 70.000 TL

Vade Süresi: 24 ay

Aylık Faiz Oranı: %1,69

Aylık Taksit: 3.325 TL

Halkbank’ın emeklilere özel kredi kampanyası, düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi almak için harika bir fırsat sunuyor. Yüzde 1,69 avantajlı faiz oranı ile 70 bin TL’ye varan kredi tutarı, emeklilere finansman ihtiyaçlarını yönetmeleri için esneklik sağlıyor. Mevcut çeşitli ödeme seçenekleri arasından size uygun bir ödeme planı seçebilirsiniz.