Emekli ve çalışan kişilere 25.000 TL gelir belgesiz kredi.

Ziraat Bankası üzerinden başlatılan yeni kampanya

ile birlikte nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için uygun faizlerle ihtiyaç kredisi ödemeleri verileceği açıklandı. Ziraat Bankası 25.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar 31 Mart tarihine kadar ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi ödemelerinden faydalanabilmeleri için hemen aynı gün içinde işlemlerini yapabilecekler ve nakit kredi ödemelerinden faydalanarak bu bankalar üzerinden dinledikleri zaman kredi kullanabileceklerdir. Ziraat Bankası belirtilen şartlara uygun olan tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde kredi ödemesi gerçekleştirirken başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar bankanın internet sitesini ve internet bankacılığını kullanarak da ödeme alabiliyorlar.

ekonomik sıkıntı yaşayan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen yeni kampanyalarda 25.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan bireysel müşterileri düşünen Ziraat Bankası, kredi ödemelerini hemen aynı gün içinde yapacağını açıkladı. 36 ay vadeli Kredi kullanacağınız Bu kampanyalarda ilk kredi taksit ödemesinde 90 gün veya 45 gün erteleme yaparak da işlem yapabilir ve kredi başvurusunu yaptıktan sonra değerlendirme sonucu olumlu olması durumunda hesabınızı hemen ödeme alabilirsiniz.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka müşterileri olmaları halinde ise Kredi ödemeleri hemen aynı gün içerisinde Ziraat mobil uygulaması üzerinden verilmektedir. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan kişilerde ihtiyaç kredisi başvurularını hızlı bir şekilde gerçekleştirerek yüksek limitli ve düşük limitli kredilerde en düşük faiz oranlarından yararlanarak Kredi kampanyasına katılabilmektedirler.