Eğlence stil alışveriş danışmanlığı.

Yılda 3 kez ücretsiz seyahat sigortası : Özellikle schengen vizesi başvuruları sırasında istenilen seyahat sigortası için veya deniz aşırı seyahatlerde başvurabileceğiniz bir özellik. Öte yandan üst segment için verilen asistans hizmetlerinde bankalar seyahat sigortası kapsamında girebilecek bazı teminatları zaten ücretsiz veriyorlar. Sigorta bilincinin tam yerleşmediği ülkemizde, üst segment müşteri bile olsa seyahat sigortası konusu anlatırken, biraz daha çaba sarfetmeleri gerekebilir, ama yine de nasıl anlattığınıza bağlı olarak dikkat çekebilecek bir özellik.
Yılda 5 adet ücretsiz uçak bileti servis bedeli hakkı: Bu hizmet hakkı biraz kafamızı karıştırdı. Eğer biletlerinizi backup travel üzerinden alıyorsanız, uçak biletini, havaalanı vergilerini ödüyorsunuz ancak servis bedelini ödemiyorsunuz. Elektronik biletlerin yaygınlaştığı günümüzde, uçak biletine niye servis bedeli ödeyeyim diye sorguluyorsanız zaten bizimle aynı noktadasınız demektir.
Eğlence, stil, alışveriş danışmanlığı: TEB titanium worldcard sahipleri şehirdeki son modayı takip edebilecekler, yeni açılan mekanlar hakkında en güncel ve faydalı bilgiyi alabilecekler, alışverişin kalbinin attığı merkezlerdeki son trendler hakkında en güncel bilgilere sahip olabilecekler. Nasıl mı? ürün sayfasında bu detaya değinmemişler ancak asistans hizmeti sağlayan firma backup’ın çağrı merkezi aracılığı ile olacağını tahmin ediyoruz.
Her türlü kimlik bilgi no pasaport no, evlilik yıldönümü gibi bilgileri saklayan ve ihtiyaç durumunda veren kişisel künya hizmeti; Yine backup kullanıcısı iseniz veya radio n 101’de hafta içi her sabah yayınlanan backup morning show’a denk geldiyseniz, bu hizmet size hiç yabancı gelmeyecektir.
1500’e yakın sağlık kuruluşunda yüzde 25’e varan indirim: Yüzde 25’e varan denildiğinde gayri ihtiyari hangi kurumlarda indirimin yüzde 25 olduğunu merak ediyor insan. Böyle bir ürünü olan kişinin sağlık sigortası da vardır diye düşünüyoruz. Sigorta şirketinizin anlaşmalı olduğu kuruluşlarda çoğunlukla katkı payınız yüzde 25 ila 30 arasında sınırlı. Eğer bu tutar üzerinde de yüzde 25 indirim olacaksa oldukça avantajlı bir hizmet. Ancak sağlık sigortası olan kişiye ek bir indirim olacaksa oldukça avantajlı bir hizmet. Ancak sağlık sigortası olan kişiye ek bir indirim sağlanmıyorsa pek çekici bir özellik gibi gelmedi bize.
Evde indirimli doktor muayenesi; Ülkemizde aile hekimliği hala istenilen seviyede değil.
İleride çocuk sahibi olacaklar için güzel bir özellik olabilir.
Tercüme organizasyonu hizmeti: Yurtdışından bir ziyaretçiniz varsa bu kişi ile ortak bir zeminde iletişim şansınız yoksa,o zaman Backup hizmetlerinden hatırlayacağınız bu özellik sizin işinize yarayacaktır.