Dört dörtlük nakit kredi.

İş bankası tarafından bir süredir güncellenerek sunulan ” Dört Dörtlük Nakit Kredi ” Mayıs ayında da devam ediyor. Kampanya kapsamında 31 mayıs 2011 tarihine kadar tüm kamu ve özel sektör çalışanları, serbest meslek sahipleri ile emekliler, aylık 111 TL sabit taksitle 60 aya kadar 5.000 TL kredi kullanabilmek için başvurabilirler.
İş bankası ” Dört Dörtlük Nakit Kredi ” kampanyasında, 12 ay vadeye kadar aylık yüzde 0,41 faiz oranıyla kredi kullanma imkanı bulunuyor. Kampanya dönemi içinde, 25.000 TL ve 36 aya kadar aylık yüzde 0,98 60 aya kadar yüzde 0,99 faiz oranıyla alternatif nakit kredi paketi kullanma fırsatı da bulunuyor.
” İş bankası’nun sunduğu diğer tüketici finansmanı ürünlerinden de kullanırım veya halihazırda kullanıyorum” diyorsanız. ” Maksimum ihtiyaç paketi ” sahibi müşterilere sunulan ” Dört Dörtlük Kredi ” için aylık yüzde 0,01 faiz ya da 50 TL masraf indiriminden de yararlanmak mümkün. Maksimum ihtiyaç paketi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenler olursa diye kısaca açıklamamız gerekirse, Maksimum ihtiyaç paketi tüketici kredisi, kredi kartı ve otomatik fatura ödeme talimatı ürünlerinin kullanımını sayesinde sahip olunan bir avantaj paketi. ” Dört Dörtlük Nakit Kredi ” kampanyasından önce kredi kartı olmayan ve kredi kullandırıldıktan sonra 30 haziran 2011 tarihine kadar kredi kartı kullanıma açılarak, maksimum ihtiyaç paketi kapsamına giren müşterilerin kredi kartlarına, 13 temmuz 2011 tarihinde geçerli fatura talimatı ve açık tüketici kredisi olması şartıyla 50 TL Maxipuan yükleniyor. Kampanya kapsamında hem masraf/faiz indirimi, hem de Maxipuan kazanma imkanı bulunuyor.