Denizbank, ihtiyaç kredisi faiz oranını yüzde 0,99’a düşürdü.

DENİZBANK, İNDİRİMLİ İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETİNİ DEVREYE ALDI

Yeni kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi faiz oranını düşüren Denizbank, yeni banka müşterilerine olarak hazırladığı bu kampanya kapsamında MobilDeniz’den müşteri olanlara yüzde 0,99’dan kredi sağlayacağını duyurdu. Kredi kapsamında üst limiti 20.000 TL olarak belirlemiş olan Denizbank, konuya ilişkin açıklamalarında kampanyanın geçerlilik süresine de yer verdi.

Kampanya kapsamında yararlanılabilecek olan faiz indirimli kredinin 31 Ocak 2023 tarihine kadar devam edeceğini duyuran Denizbank, kredi başvurularının da MobilDeniz uygulaması üzerinde yapılmasını şart koştu. Bu kapsamda sunulan kredinin hayat sigortalı olacağını hatırlatan Denizbank, sadece kredi onayı alan yeni müşterilerinin kampanyadan yararlanabileceğini bildirdi.

MÜŞTERİ OLDUKTAN SONRAKİ 1 AY İÇERİSİNDE BAŞVURU ŞART

Kampanyası kapsamındaki kurallara ilişkin de bilgi veren Denizbank, indirimli ihtiyaç kredisine başvuruların her kanaldan yapılabileceğini duyururken, indirimin yalnızca MobilDeniz başvurularında uygulanacağını hatırlattı. Sadece 1 ay süre veren Denizbank, kampanyadan müşteri olduktan sonraki 1 ay içerisinde başvuru yapanların yararlanabileceğini belirtti. Denizbank, vade süresine ilişkin de şu açıklamayı gerçekleştirdi:

“Yasal vade sınırlamaları gereği, maksimum vadeler; 100.000 TL üstündeki tutarlar için 12 ay, 50.000 TL – 100.000 TL aralığındaki tutarlar için 24 ay, 50.000 TL ve altındaki tutarlar için maksimum vade 36 aya kadardır.”