Corporate card ve limitleri.

Kurumsal üye işyeri olarak papara corporate cardlar’ı personele dağıtıp kontrol edebilmenin yanı sıra, MasterCard ve Visa’nın geçerli olduğu her yerde harcama yapabilme esnekliği sağlar.
Corporate card’ın limitleri belirlemek, nerelerde harcama yapılacağını seçebilmek firmanın elinde. Hangi kartların internet harcaması yapabileceğine de işletme sahipleri karar verebiliyor. Örnek vermek gerekirse, saha satış ekipleri olan işletmeler bu personele tahsis ettikleri kartları sadece belirli benzin istasyonlarında veya otellerde belirlenen limitler dahilinde kullanmaya imkan verebilir. Yine sahada yapılacak günlük yeme-içme gereksinimleri için de limit belirlemek ve bu limite göre harcamaların yapılmasını sağlayabilirler.
Papara Masspayment nedir.
Paparanın kurumsal müşterileri için geliştirdiği hizmetlerden biri de Papara Masspayment. Papara’yı tüketiciler arasında popüler yapan 7/24 para gönderme özelliğinin kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarına göre geliştirmiş bir versiyonu. Aynı bireysel hesaplarda olduğu gibi, zaman kısıtlaması olmadan anında ödeme dağıtabilir, bireysel kullanımdan farklı olarak, bunu aynı anda binlerce hesaba tek bir tıkla yapabilirsiniz.
Papara Masspayment tercih eden markalar hangileri.
Yandex Nonolive streetbees faladdin ve binance şu anda beraber çalıştıkları saha ekiplerine hakedişleri göndermek için bu altyapıyı kullanıyor. Papara Masspayment’ın klasik banka hesaplarından farklı pek çok yanı var. Özellikle kalabalık müşteri portföyü olan işletmelerin masspayment’ta en çok sevdikleri taraf, ödeme yaparken IBAN numarasına ihtiyaç duyulmaması ve ödemelerin hızlıca gerçekleşmesi
Papara Masspayment ile tek bilinmesi gereken, ödeme yapılacak kişinin papara hesabına ait cep telefonu, e-posta ya da kimlik numarasından en az biri. Unutmayın papara masspayment ile para göndereceğiniz kişinin mutlaka tanımlı bir papara hesap sahibi olması gerekiyor.
Papara Masspayment nasıl çalışır.
Papara kurumsal kullanan müşteriler, Papara Masspayment API Kullanarak otomatik olarak ya da üye işyeri portalları üzerinden ödeme yapılacak kişileri içeren dosyaları yükleyerek bir kaç dakikada hakedişleri dağıtabilir ve para gönderebiliyorlar.
Kurumsal kart sahibi nasıl olunur.
Şahıs şirketleri veya tüzel kişi şirketler üye işyeir olmak için papara başvurusu yapmaları gerekiyor. Çok sayıda bağımsız servis sağlayıcı ile çalışan yemeksepeti’nin de tercih ettiği Papara Kurumsal’a başvurmak için buraya tıklayın.