CEPTETEB’le direkt bankacılık kervanına TEB’de katıldı.

Ülkemizde son dönemde bir direkt bankacılık furyası var. Bankacılık işlemlerini internet üzerinden masaüstü veya mobil cihazlardan gerçekleştirip, para transferi ücretleri gibi masraflarından muaf olup, mevduat birikimlerine avantajlı faiz oranları sunan özel şubeler açıp, müşterilerin buraya tanımlanmasına ülkemizde direkt bankacılık deniyor. Şimdiye kadar bunu hayata geçiren bankalar ve markaları enpara.com ile finansbank, iGaranti ile garanti bankası ve nuvo ile Yapı Kredi. Bu alanda bariz olarak geç kalan yapı kredi’nin nuvo lansmanından neredeyse bir sene sonra TEB de direkt bankacılıkta ben de varım diyerek CEPTETEB’in tanıtımını yaptı. CEPTETEB pek çok kampanya ve indirimi de beraberinde getirdi.
Ulaşım harcamalarında %50 indirim
CEPTETEB müşterilerinin her ay ay içerisinde CEPTETEB banka kartı veya CEPTETEB kredi kartı ile yaptıkları ulaşım harcamalarının %50’si dönem içi işlemlerine yansıdıktan sonrayı takip eden 48 saat içerisinde iade ediliyor. Bir ayda iade alınabilecek en yüksek tutar 100 TL ile sınırlı. İade, işlemin gerçekleştirileceği kredi kartına ve banka kartının tanımlı olduğu hesaba yapılıyor. Ulaştırma firmasından veya internet sitesinden bileti direkt alırsanız iade işlemi gerçekleşiyor. THY pegasus anadolu jet onur air sun express atlas global gibi hava yolu şirketlerinin yanısıra, kamil koç, metro turizm, varan, ulusoy, pamukkale gibi otobüs şirketlerinden ve ido budo TCDD yüksek hızlı tren ve MCC listesinde bulunan diğer ulaşım firmalarından yapılan işlemler de kapsam dahilinde. Şehiriçi toplu taşıma harcamalarının Örnek iett ve istanbul kartları’nın kredi kartı ile yükleme yapılması durumu
bu kapsama dahil olup olmadığı net değil. Kampanya 30 nisan 2015 tarihinde sona eriyor.
Yemek sepeti alışverişlerinde %20 indirim
CEPTETEB müşterileri, CEPTETEB banka kartı veya CEPTETEB kredi kartı’yla yemeksepeti.com’da yaptıkları alışverişlerde %20 indirim kazanıyorlar. Bu indirim sadece online kredi kartı ödeme seçeneği için geçerli, yani kapıda ödemede bu indirimi alamıyorsunuz. İade alışveriş tutarı dönem içi işlemlerine yansıdıktan sonra 48 saat içinde işlemin gerçekleştrildiği CEPTETEB kredi kartına veya CEPTETEB banka kartı’na bağlı olan hesaba yapılıyor. İadelerde aylık maksimum tutar 50 TL. Kampanya 31.072015 tarihine kadar geçerli. Olur da kampanya uzatılırsa 1 yıl boyunca kazanılabilecek en yüksek iade tutar 250 TL ile sınırlandırılmış. Sanal kartlar kampanya kapsamına girmiyor. CEPTETEB ek kartları kampanyadan yararlanabiliyor.