CardFinansGo kart ile faizsiz nakit fırsatı.

Son olarak da Finansbank’ın gençlik segmentine hitap etmek üzere tasarlanmış CardFinans GO kredi kartı ile 200 TL’ye kadar faizsiz nakit fırsatı, tüm alışverişlerde +2 taksit ve diğer CardFinans Go ayrıcalıkları bu paketlere ilave edilmiş.
Finansbank bu kredi kampanyasında sektörde ilk olarak TEB tarafından “Molalı kredi” olarak karşımıza çıkartılan 3 ay taksit erteleme özelliğini ve alınan kredinin vadesi boyunca senede 4 defa kesilen hesap işletim ücretinden muhafiyeti öne çıkarıyor. Üniversitekolay kredi paketleri kapsamında kredi kullanan müşterilerin hesap işletim ücreti istisnaları kredi bitiminde sona eriyor.
Finansbank Mortgagekolay kredilerine ait masraflar hakkında bilmeniz gerekenlere gelirsek; ekspertiz ücreti 525 TL ipotek ücreti 200 TL, Konut sigortası yıllık 110 TL ve DASK yıllık 136 TL Bu prim tutarları yaklaşık ortalama lokasyona ve metrekare’ye göre değişiklik gösteriyor. Hayat sigortası prim tutarı, kredi tutarının binde 6’sına denk geliyor. MortgageKolay kredilerinde minimum dosya ücreti Finansbank web sitesinde 1.000 TL olarak ilan verilmiş.