CardFinans haftada 3 kez iyi gelir.

Bir gün bir bankadan reklam alacak olursak, bu kesinlikle Finansbank olmayacak, zira biz Finansbank’ın şart kurnazlıklarını yazmaktan sıkıldık, ancak onlar müşteriden daha fazla nasıl para koparabilirim diye düşünmeden sıkılmadılar. Bugün bahsedeceğimiz “CardFinans haftada 3 kez iyi gelir” isimli kampanya da ilk bakışta faydalı gibi görünse de, yine bu akla hizmet ediyor.
Kampanya detayları
CardFinans,”işlem sözüne bedava kredi” fırsatıyla sıfır faizli, dosya masrafsız 1.000 TL krediyi 6 ay geri ödeme imkanı ile sunuyor. Market-Benzin indirimi fırsatıyla ise 6 ay süresince Finansbank POS’larından yapılacak 50 TL ve üzeri alışverişlerde %5 indirim imkanı sağlanıyor.
Kampanyalardan yararlanmak isteyen müşterilerin kayıt olmaları ve 24 hafta süresince her hafta Cardfinans’lıları ile 3 adet 20 TL üzeri işlem sözü vermeleri gerekiyor. Kampanyaya katılım talepleri 4440900 Finansbank telefon bankacılığı üzerinden veya %5 indirim fırsatı için “İNDİRİM” 1.000 TL bedava kredi için ise BEDAVA yazıp 2273’e sms atarak bildirilebiliyor. Katılım talepleri alınan müşteriler banka tarafından aranarak uygun olmaları durumunda kampanyaya dahil edilecekler.
Kampanya koşulları “Cardfinans haftada 3 kez iyi gelir” kampanyasındaki başlıca koşullar şunlar,
Yukarıda da belirttiğimiz üzere temel kural , Card Finans ile 24 hafta boyunca her hafta en az 20 TL değerinde 3 harcama yapmak. Haftalık işlem sözü kontrolü, kampanya katılımından sonraki ilk Pazartesi günü başlıyor. Haftalık harcama kontrolleri pazartesi – pazar günleri arasında.
Kampanyaya SMS ile katılım şartı var. Giriş ücreti alınmıyor.
Market benzin indirimi için müşteriler haftalık işlem sözü vererek 6 ay boyunca finansbank üye işyerlerinden yapacakları 50 TL ve üzeri market ve benzin harcamalarından %5 indirim kazanacak. Aylık kazanabilecek indirim tutarı sektör başına en fazla 15 TL ile sınırlı.
Bedava kredi kampanyası dahilinde müşteriler kredi kartı limitlerinden 6 ay vade ile %0 faizli 1.000 TL bedava kredi kullanımını anında gerçekleştirebilecekler. 1.000 TL bedava kredi, kampanyaya dahil olunan kredi kartına 6 eşit taksit halinde yansıtılacak.
1.000 TL bedava kredi kampanyası’ndan faydalanabilmek için, kullanılabilir limitin 1.250 TL ve üzerinde olması gerekiyor.
Parapuan kullanımları, fatura ödeme işlemleri ve önceki harcamalarından kalan taksitler kampanyaya dahil değil.