Borç yapılandırma kredisi.

Borç Yapılandırma Kredisi Veren Bankalar 2023

Garanti BBVA resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre borç kapatma kredisi vermektedir. Garanti BBVA’dan borç yapılandırma kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar telefon bankacılığı ya da şubelerden bilgi alabilmektedir.

Garanti Bankası borç kapatma kredisi şartları;

·        Gelirimizi resmi olarak belgelendirmek,

·        Talep ettiğimiz kredi vadesinin 36 ayı geçmemesi,

·        Taksitlerin aylık gelirimizin yarısını geçmemesi,

Güncel kredi borç tutarlarını gösteren belgeleri temin etmek, şartlar arasında yer alıyor.

İş Bankası borç kapatma (transferi)  kredisinde aktif olarak kampanya yürüten bir diğer banka. İş Bankası da Garanti Bankası’na benzer vade ve faiz imkânlarıyla borç kapatma kredisi vermektedir.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Listesi

BANKA VADE LİMİT ERTELEME
GARANTİ BBVA 12-36 AY 50.000 –  100.000 TL YOK
YAPI KREDİ 12 AY 60.000 – 125.000 TL YOK
İŞ BANKASI 36  AY KREDİ NOTUNA BAĞLI YOK
ING BANK 3-36 AY 100.000 TL 3 AY
AKBANK 12-36 AY KREDİ NOTUNA BAĞLI 3 AY
QNB FİNANSBANK 36 AY KREDİ NOTUNA BAĞLI YOK
VAKIFBANK 12-60 AY KREDİ NOTUNA BAĞLI YOK
PTT 36 AY 50.000 TL YOK
ZİRAAT BANKASI 12-60 AY KREDİ NOTUNA BAĞLI YOK

Ziraat Bankası 6 Ay Ertelemeli Kredi

Bankaların borç kapatma, yapılandırma kredilerinin yanında 3 ve 6 ay ertelemeli krediler de verilmeye başlandı. Temel İhtiyaç Destek Kredisi olarak adlandırılan Ziraat Bankası 6 ay ertelemeli kredide, 10000 TL’ye kadar kredi desteği veriliyor. Temel ihtiyaçların karşılanması adına başlatılan bu kampanyada, 6 ay ödemesiz şekilde taksitler ayarlanıyor. Düşük kredi tutarı olduğu için daha uzun vade yapabilecek vatandaşlar, 36 aylık ödeme süresinde kredisini ödeyebiliyor.

Ziraat Bankası Tememl İhtiyaç Kredisi 2023

Temel İhtiyaç Destek Kredisi, tüm vatandaşlara açık olan bir kredi türü. Bu nedenle vatandaşlar, ekonomik anlamda zorlandığı takdirde bankalara giderek bu krediden yararlanabilecek. Kredi başvurusu yapıldıktan sonra konuyla ilgili onay süreci başlatılacak. Bankaların sistemlerinden onay geldiği anda Temel İhtiyaç Destek Kredisi hemen kişilerin hesabına geçecek. Böylece tekrar bankaya gitmeye gerek kalmayacak. Üstelik vatandaşlar dilerse başvurularını online olarak da yapabilecek. Daha fazla bilgi almak için telefon bankacılığıyla Ziraat Bankasına ulaşabilirsiniz.