Borç transfer kredileri geri ödeme.

Bunun yanısıra hakkında hiç takip başlatılmamış olması tek başına yeterli değildir.
Başvuru sahibine ait kredi veya kredi kartlarında devam eden bir gecikme durumu olmaması gerekir. Zira hiçbir banka diğer bankayı geri ödeme konusunda sorun yaşadığı müşterisinden kurtarıp kendi uğraşmak zorunda kalmak istemez. Borç transferi başvurusunu değerlendiren kurum, başvuruda bulunan tüketicinin son bir senede kaç kere gecikme yaşadığını, en kötü gecikme durumunun ne olduğunu KKB veritabanından sorgulayacaktır. Bir senede aynı üründe 3 kereden fazla gecikmesi bulunanlar, başvurularını onaylanması ile ilgili sıkıntı yaşayabilirler.
Özellikle yaşanan kriz döneminin ardından başvurunuz onaylansa dahi, onaylanan kredi tutarının kapatmak istediğiniz borç tutarının altında kalabileceğini unutmamamız gerekir. Bu durumda ya alabileceğinize razı olacaksınız ya da mevcut durumda devam edeceksiniz. Kararınız ne olursa olsun geçmiş yıllarda yayınladığımız bu makalemizin size yardımcı olacağını düşünüyoruz. Kredi performansı borç transferi yapmaya müsait olan ziyaretçilerimiz için borç transferi kredisi veren birkaç bankayı aşağıda sıraladık.
ING Banka hazırladığı basit ve anlaşılır hesaplama sayfasıyla borç transfer kredisi sunuyor.
başvuru internet üzerinden yapılabiliyor.
societe generale bankası krediver nakit kredi hakkındaki daha önce bir makalemiz zaten bulunuyor.
Önceki makalemizde yer alan nakit kredisi üst limiti 2000 TL’den 15000 TL’sine yükseltilmiş pratik olmak açısından müşteri hizmetleri numarasını arayarak başvurmanız faydalı olabilir.