Bonus piu nedir, bonus piu güvenli mi.

Bonus piu Garanti BBVA tarafından bonus markası altında sunulan bir ön ödemeli kart programı.
12 yaş üzeri tüketicileri hedefliyor. Bonus piu Garanti’nin 2011 yılında kurguladıkları ön ödemeli paracard projesinin yeni marka ve tasarımla makyajlayarak mevzuata göre revize edilmiş hali. 2011’de ön ödemeli paracard vardı ve 2020 yılında aynı isimli kart ile ilgili işlemler yapılabilir hale geldi.
Bonus piu’yu kimler kullanabilir.
Bonuspiu 12 yaş üstü gençlerin ve akıllı telefonları ile neredeyse tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğini düşünenlerin, bunu gerçekleştirirken kullanabilecekleri bir ön ödemeli kart çözümü, üstelik bonus piu kart sahip olmak için Garanti Bankası müşterisi olma şartı aranmıyor.
Bonus piu nasıl alınır.
Kredi kartı olmadığı için başvurum onaylandı red oldu stresini yaşamadan hemen al butonuna tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurup yönlendirmeleri takip ederek bonus piu kart sahibi olabilirsiniz.
Bonus piu’yu nerelerde kullanılabilir.
Akıllı telefonunuzun bağlı bulunduğu uygulama marketlerde uygulama satın alırken steam gibi platformlardan oyun satın alırken, online oyunlarda kullanılan ve rakiplere karşı fayda avantaj sağlayan aksesuar silah kıymetli madenler vb öğeler almak için e-pin alımında spotify netflix gibi abonelik gerektiren online içerik servislerinde tahsilat için gerekli ödeme aracı olarak tanımlayabilir, hepsiburada n11 trendyol gittgidiyor gibi e-pazar yerleri mobil uygulamalarından verdiğiniz siparişlerin ödemesini yaparken ve tüm türkiyeye pos cihazı kullanan üye işyerlerinden alışveriş yaparken kullanabilirsiniz.
Bonus piu kartlara nasıl para yüklenir.
para yüklemek hemen yükle yi tıklayarak garanti BBVA kartlarınla, EFT ile, BKM express para transferiyle en yakın Garanti BBVA ATM’sinden veya Moneysend ile kullanabilirsiniz.