Bonus piu avantajları nedir.

Türkiye’nin en gelişmiş kart programlarından Garanti BBVA bonus’a entegre bir şekilde yaptığınız alışverişlerden bonus kazanabilir kazandığınız bonusları kolayca harcayabilirsiniz. Bu bırakın ön ödemeli kartları bazı kredi kartlarında bile olmayan bir avantaj resmen. Bunu yaparken hesap işletim ücreti ve yıllık kart aidatı gibi maliyetlerden kendinizi korumuş olursunuz.
Bonus piu dezavantajları nelerdir.
Bonus piu ön ödemeli paracard’ın platformu gibi web tabanlı.
Kendine özel bir uygulaması veya bonusflaş entegrasyonunu bulunmuyor. Bu da fiziksel kart olmadan bonus flaş uygulaması üzerinden temassız ödeme özelliğini kullanarak sadece dijital olarak kart kullanımına imkan veriyor. Muadili işbankası maxipara card uygulama desteğini maximum mobil üzerinden sağlayarak bu özelliğe imkan tanıyordu. ama 12-18 yaş arası kitlenin temel ihtiyaçlarını düşününce bu yeterli gelecektir. Kimlik doğrulanması yapılmamış ön ödemeli kartlarda olduğu gibi, nakit kullanım için yıllık 300 TL’lik limit bir sıkıntısı yaratabilir. Kart üzerinden toplam yüklü para tutarı yediyüzelli TL’yi aşamıyor. Toplam yükleme limiti bir ay içinde yediyüzelli TL’yi ve her halükarda bakiyesi yediyüzelli TL’yi aşma imkanı yok.
Bonus piu’yu kullanmalı mıyım.
Garanti BBVA ön ödemeli paracard’a dönüş yapmış. Çok yeni bir şey sunmuyor. Ben biraz hayal kırıklığına uğradım. Igaranti Garanti one ile deneyimlediği gençlik ve öğrenci segmentindeki bütün öğrendiklerini unutmuş. eski sandıktakileri çıkarıp tozunu alıp, boyayıp tekrar vitrine koymuş gibi geldi bana. Kampanyalar yeni lansman olması nedeniyle biraz zayıf. Ama bunun geçici olacağına hiç şüphem yok. Bence hali hazırda Garanti BBVA ile düzenli olarak çalışan ebevynlerin çocukları için tercih edebilecekleri bir platform. Bonus piu güvenli mi diye merak edenler varsa, sistemin arkasında “Garanti teknoloji” altyapısı var. O konuda içiniz rahat olsun.