BNP paribas cardif emeklilik.

BNP Paribas cardif emeklilik, avantajları ve asistans hizmetleri ile sektörde fark yaratacak özelliklerle güçlendirilmiş yeni ürünlerini lanse etti.
Özel, yıldız ve exclusive adı verilen yeni BES paketleri “sıfır” yönetim gideri kesintisi ve tamamı ertelenmiş giriş aidatı avantajlarının yanı sıra toplam birikimler üzerinden ek katkı payı uygulaması, fon işletim gideri kesintisi iadesi ve özel asistans hizmetleri gibi ayrıcalıklar sunuyor.
Müşterisinin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilmiş ürün ve hizmetler tasarlayan BNP paribas cardif emeklilik, 30 bin TL’den başlayan başlangıç katkı payı ile özel,yıldız ve exclusive planlarından birine dahil olan katılımcılara fon getirilerine ek olarak yıllık birikimleri üzerinden de ek katkı payı ödemesi yapıyor.
Ek katkı payı ödemesi uygulaması kapsamında, katılımcılar emeklilik planları için tasarruf yaptıkça, BNP paribas cardif emeklilik de onlar adına ek katkı payı yatırıyor. Ek katkı payı tutarı, katılımcının ulaştığı toplam birikimler üzerinden hesaplanarak belirlenen koşullarda toplam, birikim tutarı üzerinden yüzde 1’e varan oranlarda katılımcının bireysel emeklilik hesabına yansıtılıyor. BNP Paribas Cardif’in bu özel ürün grubunda sunduğu ikinci önemli avantaj ise 2022 yılında yapılan fon işletim gideri kesintilerinin yüzde 1.46 üzerindeki oranı yine katılımcıların hesaplarına ek katkı payı olarak ödeniyor. Yani BNP Paribas Cardif müşterileri bu ek avantajlarla birikimlerini hızla büyütme şansına sahip oluyor.
BNP paribas cardif pazarlama ve acente kanalı’ndan sorumlu genel müdür yardımcısı uğur çağlar konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Hızla değişen dünyada sigortacılık anlayışı da yeni bir döneme girdi. BNP paribas cardif olarak, bu değişimi yakından takip ediyoruz. Bu çerçevede de müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun yeni ürünler geliştiriyoruz. Bireysel emeklilik sistemi’ndeki müşterilerimizin bağlılığını desteklemek amacıyla geliştirdiğimiz özel emeklilik, yıldız emeklilik ve exclusive emeklilik planlarımızla katılımcılarımızla tasarruf yaptıkça kazanacakları avantajlar sunuyoruz. BNP paribas Cardif olarak, ürün çeşitliliğimiz arttırmaya ve müşterilerimize her zaman ihtiyaç duydukları hizmeti sunmaya devam edeceğiz.” dedi.