Bitexen’de kripto para alım satım.

Kripto para çeşitliliği açısından bitexen türkiye’de faaliyet gösteren kripto para alım satım platformlarına kıyasla en fazla coin çeşidine sahip. Bu yazının yayınlandığı tarih itibariyla tam 102 coin’i alıp satmak mümkün.GOLDP isimli bir coin var mesela. 1 GOLP TL cinsinden 1 gram altının %1’ne endeksli. 50 TL’ye karşılığı altın almak mümkün, üstelik vergisiz.
Bir başka özellike ise Bitexen’de hazine işlemlerinin olmaması. Yani işlem yaptığınız kurum sizin işlemlerinize karşı pozisyon alarak para kazanması veya size para kaybettirmesi gibi bir durum söz konusu değil. Bloomberg HT’de reklamlarını gördüğünüz kripto para alım satım platformlarının hemen hepsinin hazine departmanları aktif olarak işlem yapıp buradan gelir elde ediyor, hesap sahiplerine para kaybettirme pahasına!
Bugün olduğu gibi kripto paralarda volatilite yaşanan günlerde özellikle çok müşterisi olan platformlarda emir iletimi ile ilgili sorunlar yaşanabiliyor. Siber güvenlik denetimini yeni tamamlayan bitexen, nispeten daha az müşteri sayısına sahip olması nedeniyle volatil dönemlerde daha stabil bir işlem imkanı sunuyor.
Para transferi yatırma ve çekme işlemleri oldukça kolay. EFT veya havale ile para yatırma ve çekme işlemi yaparken EFT saatleri dışında hafta sonu ve tatil günlerinde nakit ihtiyacınız olduğunda papara entegrasyonu ile papara hesabınıza paranızı çekebilirsiniz.
Son olarak TV reklamı yapmak yerine bu paraları kampanya kurgulayarak yeni hesap açıp kimlik doğrulayan müşterilerine exen coin olarak hediye ediyor. Aşağıda detayları yazan bu kampanya cazip gelebilir.
Bitexen exen coin yeni yıl kampanyası
Bitexen, yeni kampanyasında 2020 yılı sonuna kadar hesap açıp kimlik teyit süreçlerini tamamlayan tüm yeni kullanıcılara 5 exen coin hediye ediyor.
Hesap açmak için ihtiyacınız olacaklar. bir adet e-posta adresi ve cep telefonu numarası kimlik belgenize ait önlü arkalı resimler e-devletten alacağınız ikametgah belgesinin pdf versiyonu.