Bireysel destek kredisi kampanyası.

Halkbank bireysel temel ihtiyaç destek kredisi kampanyası
geçtiğimiz bu olağanüstü dönemde devreye alınan ” ekonomik istikrar kalkanı ” tedbirleri kapsamında; Halkbank hane halkı aylık geliri 5.000 TL’nin altında olan müşterilerine gıda, sağlık, kira, fatura ödemeleri gibi temel ihtiyaçlarının finansmanını sağlamak amacıyla, aylık %0,49 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli, 36 aya varan vade seçenekleriyle 10.000 TL’ye kadar bireysel temel ihtiyaç destek kredisi sunuyor.
Bu tahsis ücretli bir kredi olup kullandırılacak kredilerde tahsis ücretine ilave olarak, kefalet tutarı üzerinden binde 7,5 komisyon tahsil edilerek kredi garanti fonuna ödenmektedir. Toplamda bir defaya mahsus olmak üzere, kredi kullandırım esnasında %1,10 oranında komisyon tahsil edilmiş olur.
Kampanya mevcut halkbank müşteriler için ön onaylı bir kredi kampanyası olduğu için başvurular Halkbank internet şubesi, mobil şube ve internet sitesi ve çağrı merkezi üzerinden müşteri girişi yapıldıktan sonra yapılıyor. Halkbank temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu için tıklayın. Mevcut başvurunuzun sonucunu öğrenmek için en doğru adres yine Halkbank internet şubesi olacaktır.