Betonarme projesi başvuruları.

Betonarme projesi önemli, elinizde yoksa belediyeden temin edin.
Başvuru esnasında mevcut yapının betonarme projesinin başvuru sahibinin elinde olmasının çalışmayı hızlandıran bir unsur olduğunu ifade eden Türkkan, bu proje yoksa ilgili belediyelerden de elde edilebileceği kaydetti. Yapılan müracaatın ardından Artyol mühendislik’in uzman ekibinin binaya gelerek ön inceleme yapacağını ve çalışmalarını yol haritasını belirleyeceği belirten türkkan, akabinde bina ile ilgili maliyet çalışması yapılacağını aktardı.
Ortaya çıkan mali portreye göre Koçfinans kredisinden yararlanmak isteyen daire sahibi kimlik, tapu fotokopisi ile başvurulacağını anlatan sinan türkkan, yapılan başvuruların önce KoçFinans’ın Artyol için açtığı özel sisteme düşeceğini dile getirdi. Artyol’a yapılan başvuruların koçfinans’a iletileceğini söyleyen türkkan, evi veya herhangi bir yapısı olan kişilerin başvuracağı bu kredi için kısa sürede koçfinans’tan cevap alınarak gereken işlem tamamlanacağını bildirdi. Bu krediyi binada bulunan tüm daire sahiplerinin kullanmasının zorunlu olmadığının altını çizen Sinan Türkkan, kredinin apartman adına değil, daire sahibi adına verildiğini açıkladı.

Maddi durumu yeterli olmayan vatandaşa imkan sunuyoruz.
İşbirliğinin çıkış noktası hakkında da bilgi veren Artyol mühendislik yönetim kurulu başkanı sinan türkkan şunları söyledi. ” Afet yasası meclise gelmek üzere. Yasanın geçmesi ile vatandaşa “binanı incelettir, alına rapora göre güçlendir, ya yık veya yeniden yap denilecek. Ancak herkesin maddi olarak bu güce sahip olması çok zor. Biz bu sıkıntının farkında olarak vatandaşlarımıza kolaylık sağlamak istedik. Krediden faydalanmak isteyen kişiler, Öncelikle Artyol mühendislik’e başvuracak. Kredi başvuru işlemlerini ise vatandaş adına Artyol mühendislik gerçekleştirmiş olacak.