Bedelli askerlik kredisi veren kuruluşlar.

Ertelemeye değil, yıllık maliyet oranına bakın
Bedelli askerlik kredisinde de taksit öteleme, erteleme, mola vs. gibi özellikleri taşıması hiç şüphesiz avantaj sağlayacaktır, ancak bu seferki bedelli askerlik kapsamında temel eğitim verilemeyeceğinden çok önemli bir özellik olmayacağını düşünüyoruz. Bu tür özellikleri tercih etmeden önce özelliğin söz konusu kredinin yıllık maliyet oranını nasıl etkilediğine bakmak lazım gelir.
bedelli askerlik kredisi veren bankalar
bedelli askerlikle ilgili detayların açıklamasının hemen ardından bankalar yolladıkları basın bültenleri aracılığıyla adeta duyuru yarışına girdiler. müşteri kapma telaşıyla aceleye getirdikleri için kimisi faiz bilgisini, kimisi ise kredi tutarını bu bültenlerde belirtmeyi unuttu.
Gönderilen basın bültenlerinden derlediğimiz yukarıdaki tabloyu sadece ön bilgilendirme amaçlı olarak koyduk. Aceleyle hazırlanan bu bilgileri bankaların web sitelerindeki tablolarla karşılaştırmanızda fayda var. Ayrıca en uygun maliyetli krediyi bulmak için, başvuruda bulunmadan önce kredilere ait yıllık maliyet oranına dikkat etmeyi unutmayın. Birden fazla bankaya başvurup red almak da kredi skorunuzu olumsuz yönde etkileyeceğinden, başvuruda bulunmadan tüm alternatifleri dikkatle incelemeyi ihmal etmeyin.