Axess mobil ios uygulaması.

Kredi kartı sahibi olan birinin çok işine yaramayacak ama Akbank direkt bankacılık işlem setinden aktarımı kolay olduğu için eklenen, yeni kredi kartı başvurusu, kredi kartı borçu hesaptan ödenmesi, mevcut kredi kartlarını kartlarınızı yurtdışı kullanım ve internetten alışverişe açıp/kapama işlemleri
Farklı bir yaklaşımla Axess kredi kartıyla motorlu taşıtlar vergisi ödeyebilmek de mümkün ama trafik cezası ödemek mümkün değil.
Ben uygulamayı İOS işletim sistemi üzerinden kullandım. Dolayısıyla Yapı Kredi Cüzdan’da olduğu gibi android uygulamasından kart tanımlayıp temassız ödeme yapmak gibi bir kolaylık sağladılar mı görmem mümkün olmadı.
Axess Mobil’i indirmeli miyim.
Kendini Türkiye’nin dijital bankası olarak konumlandırmak için milyonlarca lirayı reklama harcamak yeterli olmuyor. Farklı yaklaşımlarla ürünler ve işlevler sunmak ta gerekiyor. Genel olarak Axess mobil geliştirilirken kart piyasasındaki rakiplerine karşı öne geçecek bir inovasyon geliştirmek ve öncü olmak yerine takipçi olmayı tercih etmiş.
Kredi kartına yönelik bir ödeme özelliği getirmeden Akbank mobil bankacılık uygulamasının light versiyonunu mobil uygulamaya gömmüş. Ben en son Akbank kredi kartımı motorlu taşıt vergisindeki taksit imkanı nedeniyle tercih etmiştim. Çok uzun zaman önce benim için cazip bir ödeme aracı olmaktan çıktı. Axess mobil uygulaması bu özellikleri ile sahip olduğum Akbank kredi kartını benim için tekrar cazip bir ödeme aracı haline getirmeye ikna edemedi doğrusu. Ancak aktif olarak Akbank Axess kredi kartlarını kullananlara avantajlı kampanyalardan haberdar olup katılmalarıyla yardımcı olabilir.