Axess kampanyaları ve alışveriş.

Deniz, güneş ve eğlence dolu bir tatil için bodrum’u tercih edecek kredi kartı sahiplerinin bu ziyaretleri sırasında kullanmayı tercih edebilecekleri bir başka kredi kartı da Axess olabilir.
Bodrum’da Akbank üye işyerleri, otel ve restaurantlarda yani Akbank POS’u bulunan otel veya restoranlarda Axess’le yapılan 100 TL ve üzeri harcamalarda yüzde 10, toplamda 50 TL indirim kazanma fırsatı var. Kampanyanın biraz daha detayınnı merak edenler için paylaşalım
Kampanya 21 haziran 10 ağustos tarihleri arasında geçerli. Kampanyadan yararlanmak için Turkcell’den 4566’ya diğer operatörlerden sms göndermek gerekiyor. Kayıt sonrası belirtilen sektörlerde Hotel, Restoran, Cafe 100 TL ve üzeri işlemlerde yüzde 10 indirim kazanma şansı elde ediliyor.
Yapı Kredi kampanyasında, indirim tutarları hesap özetine yansıtılırken, Akbank indirimi chip-para olarak alışveriş sonrası kazandırıyor. Yani ödediğiniz ekstrede bir azalma söz konusu değil. İşlemi gerçekleştirdiğiniz üye işyeri AKPOS üyesiyse ve gün sonu yapmak için birkaç gün beklerse, siz de chip parayı hesabınızda görebilmek için beklemek zorunda kalırsınız. Akpos üye işyerlerinde chip-paranın karta yüklenmesi için üye işyerinin günsonu alması zorunlu olmasından kaynaklanan bir durum. Axess üye işyerlerinde alışveriş sonrası yüklenebiliyor.
İndirim kampanyasından Axess, Wings, Fish,Carrefour Axess ve bu kartlara bağlı ek kartlar yararlanabiliyor. Bu avantaj, chip-paraları dönem sonunda otomatik olarak wings kredi kartına mil puan olarak yüklenen wings kredi kartı sahiplerinin hoşuna gidecektir.
Kampanya ile ilgili dikkatimizi çeken şartlardan bazıları, bir müşterinin tüm kartları ile kazanabileceği indirim tutarının 50 tl ve kampanya süresince toplam dağıtılacak ödül tutarının bodrum için 250.000 TL ile sınırlı olması. Açıklamak gerekirse, ağustos ayında bodrum’a gitmeniz durumunda, toplam indirim tutarı dağıtılmış olduğundan kampanyadan eli boş dönebilirsiniz.
İncelemelerimiz neticesinde bodrum ve çeşme’de kredi kartı kullanımına avantajlar sağlayan kampanyaların bunlar olduğunu gördük. Eğer güncel ve bahsetmeye değer başka kampanyaların olduğunu düşünenler varsa buraya yorum olarak eklemeleri durumunda bahsi geçen kampanyayı inceleyip ilgili yazılarımızı güncelleyebiliriz.