Anında ihtiyaç kredisi.

PTT Kredi Notu Düşük Olanların Yanında Olacak

Kredi notu düşük olan kişiler, PTT’nin sunduğu bu hizmet ile büyük kolaylık bulacak. Bu hizmet, gelir belgesi, ipotek veya kefil sunmalarına gerek kalmadan kredi notu düşük olanlara sunulacaktır. Bu sayede PTT’nin de yardımıyla maddi ihtiyaçlarını karşılamak için farklı yollardan mücadele edenler rahat bir nefes alabilecek. Ayrıca bu PTT hizmetine ilişkin bilgiler de kamuoyuna duyurulmuştur.

Başvurular internet üzerinden veya PTT şubelerinden yapılabilecek. Başvurunun ardından başvuru sahibinin kredi notu ve diğer faktörler değerlendirilecektir. Başvuru onaylanacak ve nakit ödeme hemen yapılacak. PTT bu hizmeti sunarak müşterilerinin finansal taleplerini karşılamalarına yardımcı olmak istemektedir. Pek çok tüketici, bankaların katı gereksinimlerine uymak zorunda kalmadan kolayca nakit ödeme yapabildiklerinde bir hayli rahatlayacak.

50.000 TL’lik PTT Kredisi Şartları Nelerdir?

Adayların en az 18 yaşında olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Ayrıca, adayların belirli bir eşiğin altında olan kredi puanlarına sahip olmaları gerekir. Bu kriterlere sahip olanlar, PTT’nin nakit ödeme hizmetinden yararlanabilirler. Kefil olmayanlara yönelik bu hizmet ile PTT, birçok kişinin finansman taleplerinin karşılanmasına yardımcı olacaktır.

Bu hizmet sayesinde banka düzenlemelerine bağlı kalmadan nakit ödeme yapılabilecek. Kredi notu düşük olanların mali sorunlarını çözmelerine yardımcı olan bu program, pek çok kişinin umudu olacak. Bu uygulama ile banka kredi notu düşük olanlar dahi ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunup, uygun faiz oranları ile kredilerini zamanında ödeyebilmektedir. Cep telefonlarından SMS ile başvuru yapılabilir. T.C Kimlik numarası içeren başvuruları incelerken kredi politikalarına uyulacaktır. Bu kampanyalar için mobil cihazınızdan SMS ile 24.000 TL’ye kadar ödeme yapabileceğiniz 36 ay vadeli kredi başvurusu da yapabilirsiniz.

PTT’nin Sunduğu 50 Bin TL Kredinin Detayları Nelerdir?

PTT’nin sunduğu yeni kredi kampanyası, hem hesabı olan hem de hesabı olmayan kullanıcıların kolayca erişebileceği hale getirildi. SMS ile kayıt olabilen kişiler, kimlikleri ile 50.000 TL’ye varan düşük faiz oranıyla 3 yıl vadeli kredi çekebilirler. Kredi, onaylandığı anda PTT hesabına aktarılır ve başvuruların hızlı bir şekilde işleme alınması sayesinde anında nakit desteği sağlanır.

Kredi notu düşük olanlar da kapsama alınır ve ihtiyacı olanlara yardım yapılır. Bu durumda kredi notu düşük olan kişiler de 50.000 TL’ye kadar maddi yardım alabilmektedir. Ancak kredi notunun düşük olması nedeniyle geri ödeme süresi sadece iki yıldır. Bu finansman kampanyası hem emekli hem de emekli olmayan kişilere yardımcı olabilir. PTT ihtiyaç kredisi programı, fatura ödeme ve acil nakit ihtiyacı gibi diğer ihtiyaçlar için de kullanılabilmektedir. Ayrıca kampanya kapsamında 24.000 TL’ye kadar nakdi kredi ödemeleri de yapılabilmektedir.

Bu kredi kampanyasının amacı, ihtiyaç sahiplerinin üzerindeki mali yükü bir nebze olsun azaltmaktır. Başvuru prosedürü hızlı ve basittir ve geri ödeme planını belirlemek için makul faiz oranları kullanılır. PTT, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman yanında olduğunu yine net bir şekilde gösteriyor.

PTT’nin Sunduğu Kefilsiz Kredinin Başvuru Koşulları Açıklandı

PTT ihtiyaç kredisi başvurusu belirli şartları yerine getirmelisiniz. Aşağıdakiler bu durumlardır. Bunlar:

Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna veya yabancı oturma iznine sahip olmak

18 yaşında veya daha büyük olmak.

Kefil veya gelir belgesi gerekli değildir.

Kredi puanınız düşükse, yine de başvurabilirsiniz.

T.C. kimlik ibraz etmek zorunludur.

PTT hesabınız olmasa da başvuru yapabilirsiniz.