Akbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank, İş bankası faizleri dibe çekti.

Düşük faizli kredi veren bankalar

Türkiye’nin içinde bulunduğu zor dönemde birçok banka düşük faizli ya da faizsiz kredi imkanları ile vatandaşın imdadına yetişmeye devam ediyor. Akbank şubat ayı güncel faiz oranlarını duyurdu. Bankadan yapılan açıklamaya göre 10.000 TL faizsiz nakit avans imkanının yanı sıra 1.69’dan başlayan faiz oranları ile düşük faizli kredi kullandırılacak.
Kamu bankaları da düşük faizli kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Ziraat bankası vakıfbank ve Halkbank 1.29 ile 1.69 arasında değişen faiz oranları ile vatandaşlara uygun faiz oranlı kredi kullandırıyor. Bu bankalardan dilediğiniz limitlerde düşük faizli kredi alabilirsiniz. Şubat ayı düşük faizli kredi kampanyası yapan bankalardan biri de türkiye iş bankası oldu. bankanın resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre şubat ayı düşük faizli kredi kredi kampanyası kapsamında 100.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınıza cevap verilecek. Düşük faizli kredi almak isteyenler 1.69 faiz oranı ile Türkiye iş bankası’ndan kredi kullanabilecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?
Düşük faizli kredi kullanmak isteyenler bankalara giderek başvuru yapabilecek. Şubat ayı düşük faizli kredi veren bankaların şubelerinden online bankacılık üzerinden mobil bankacılık hizmetleri aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Düşük faizli kredi kampanyası kapsamında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak 18 yaşından büyük olmak kredi notu 1200 puan ve üstü olmak gibi şartlar aranıyor. Bu şartları taşıyanlar bankalardan kredi kullanma şansına sahip oluyor. düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar bu faiz oranlarını şubat ayı için uyguluyor. Yani şubat ayında kredi kullanmak için bu bankalara giderek başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.