Akbank müşterileri için juzdan avantajları.

Axess,Wings ve akbank kartlara özel kampanyaları görüntülemek, bu kampanyalara katılarak ek taksit chip para mil puan ve indirim kazanabilmek katılınan kampanyaların kazanılan chip-para indirimlerin takibi.
Juzdan aynı zamanda kazanılan chip-paraları juzdan kullanarak kart harcamalarınızdan silmeye imkan tanıyor. Tüm kart işlemlerinizi juzdan da yapabilirsiniz.
Kazandığınız chip-paraları juzdan kullanarak harcayabilirsiniz.
Chip para ve millerini takip edebilirsiniz.
Juzdan ile öde ayrıca, karekod QR kod veya mobil temassız ödeme ile ödeme yapabilir, 3D secure ile işlemlerine uygulama üzerinden kolayca onay vermek mümkün.
Diğer kartla ilgili işlemleri kredi kartı borçlarını ödeme nakit avans taksitli avans ve hızlı para çekme işlemleri akbank kartlarının yurtdışı kullanım ve internetten alışverişe açıp kapama işlemleri mümkün Uygulama ayrıca starbucks card başvurusu yapma veya kartınız var ise: bakiye yükleme, hatta otomatik bakiye yükleme talimatı vermek de mümkün.
Motorlu taşıtlar vergi’nizi ödeyebilirsiniz.
Günün sonunda akbank juzdan bir zamanlar çok kullanılan ancak daha sonra yavaşça ölüme terkedilen BKM Express’İn özelliklerine ufak eklemeler yapmış. Diğer banka kampanya terkedilen BKMexpress’in özelliklerine ufak eklemeler yapmış. Diğer banka kampanya uygulamalarının world mobil, bonusflaş, maximum mobil hali hazırda verdiği özelliklerin üzerine birşey getirmiyor. Papara mobil uygulaması tek başına daha fazla özellik sunuyor.
Başka kartların kullanımına imkan vererek uygulamanın ekstra bir kullanım kazanacağını düşünmüyorum.