Akbank juzdan nedir.

Akbank, kredi kartı müşterilerinin daha aktif ve kolay kampanya katılımını sağlamak amacıyla axess mobil uygulamasını akbank juzdan ismiyle yeniden lanse etti.
Akbank kullanılır mı.
Ben uzun yıllar Akbank kredi kartlarını kullanmayı bıraktım. Pandemi süresince her ay düzenli olarak akbank çağrı merkezi tarafından aranmış olmam bunu da değiştirmedi. Sebebi ise akbank kredi kartlarının sunduğu imkanlar. Özellikle puan taksit gibi kart kampanyalarını çok uzun zamandır bonus ve worldcard gibi alternatiflerine karşı bariz bir avantaj sağlamaktan uzak. İkinci bir konu eğer maaş müşterisi değilseniz akbank müşterilerine bankacılık masraflarını yansıtan bir banka yani ödediğin bedel kazandığın fayda açısından ben tercih etmiyorum. Sermaye yapısı müşteri sayısı ülke ekonomisine katkıları açısından özel türk bankalarının en büyüklerinden biri. Bireysel maaş veya ticari açıdan tercihlerinize uyuyorsa kolaylıkla çalışabilirsiniz.
Akbank juzdan güvenilir mi.
Akbank teknolojik alt yapısı BDDK denetimlerine tabi bir türk bankası, dolayısı ile teknolojik açıdan güvenlik konusunda bir endişe yaşamayın. Geçen yıl yaşadıkları sistem sorunlarına sayamazsanız. güvenlik konusunda herhangi bir risk söz konusu değil.
Juzdan ne işe yarar.
Akbank müşterisi olmayanlar ve internetten alışveriş yapanlar için akbank juzdan tüm banka ve kredi kartı sahipleri juzdan da kayıt olarak, sahip olduğu kartları ekleyebilirler. Eklenen kartlar ile internet alışverişlerinde kart bilgilerini tekrar tekrar girmemize gerek kalmadan hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme yapılabiliyor. Ödeme yaparken sahip olduğunuz bankaların kartları ile peşin veya taksitli olarak gerçekleştirmek mümkün.
Tanımlı kartları tek bir uygulamada bulunacağı için alışveriş sırasında kaydettiğiniz kartlarınız arasından size en uygun avantajı sunanı kullanabilirsiniz. Kartlara ait kampanyalardan kazanmaya devam ederken, juzdan size sunacağı burada juzdan ın sürdürülebilir bir avantajlı kampanya sunma stratejisi olacağını var sayarsanız özel ek avantajlardan da yararlanmak mümkün olabilir.
Akbank juzdan ile alışveriş yaparken aynı ödemeyi tanımlı kartların içinden farklı ödeme yöntemlerini bir arada kullanarak da tamamlamak mümkün.