Akbank Faizsiz Destek Kredisi.

Faizsiz Destek Kredisi

2023 yılına girdiğimiz bugünlerde yeni yıl kampanyaları ile bankalar arasındaki rekabet oldukça kızışmış durumda. Birçok banka daha fazla müşteriyi kapmak ve bünyesine yeni müşteriler eklemek için bu fırsatları en iyi şekilde sunmaya çalışıyor. Bu bankalar arasında yer alan akbank yeni müşteriler için oldukça avantajli kredi ve taksitli avans kampanyası düzenledi. Bu konu ile ilgili akbank tarafından açıklama yapıldı ve detaylar hakkında bilgi verildi.

31 ocak  tarihine kadar geçerli olacak bu kampanyada yeni müşteriler özel kredi seçenekleri  sunulacak  ve taksitli avans kampanyalarından faydalanmaları sağlanacak. Böylece 31 ocak tarihine kadar devam eden bu kampanya dan faydalanan kişiler faizsiz bir şekilde 20.000 TL tutarına kadar yükselen kampanyadan faydalanabilecek. Bu krediler için bankadan yapılan açıklamalar en fazla 12 ay vadeli bir biçimde bu kredilerin verildiğini gösteriyor. Bu konuda ile ilgili tüm ayrıntıları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Akbank tarafından sağlanan faizsiz destek kampanyası ile ilgili ayrıntılar

Yapılan açıklamaların ardından akbank tarafından sağlanan faizsiz destek kampanyası ile ilgili detayları da belli oldu. Akbank tarafından sağlığına faizsiz destek kampanyası 20 aralık 2022 tarihinde başlatıldı ve bu kampanya 31 ocak 2023 tarihine kadar devam edecek. Bunun için öncelikli olarak Akbank mobil uygulamasını indirdikten sonra uygulamada yer alan Akbank’lı olmak istiyorum seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Bu kampanya ilk kez akbank müşterisi olan ve uzaktan müşteri aşamasını tamamlayan kişilerin faydalanabileceği bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Akbank’lı ol aşamasını tamamladıktan sonra yine Akbank mobil üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Mobil üzerinden Akbank’lı olan yeni müşteriler bu işlemi tamamladıktan sonra 10 gün içerisinde faizsiz bir şekilde sunulan hayat sigorta ihtiyaç kredisine başvurabilir. Başvurudan önce işlemlerin tamamlanması ve belgelerin ve istenen Evrakların bankaya ulaşması gerekmektedir.

Akbank faizsiz Destek kampanyası kredisinden kimler faydalanabilir.

Bahsedilen şekilde akbank için yapılan kredi başvuruları bankanın ilgili departmanları tarafından inceleme alınacaktır. Yapılan başvuruların olumlu bulunması halinde gerekli kredi kullandırımı gerçekleştirilecektir. Kredi başvurusunun onay alması halinde bu krediyi başvuru sahibi Akbank mobil, müşteri iletişim merkezi, Akbank internet şubesi ve Akbank banka şubeleri üzerinden kullanabilir. Düzenlenen bu kampanya dahilinde en düşük kredi tutarı 1000 TL olurken en yüksek kredi tutarı 10.000 TL olarak belirlenmiştir. Böylece 12 ay boyunca vadeli bir şekilde bu krediden faydalanmak mümkün olmaktadır. Bu krediden sadece gerçek kişi müşterileri faydalanabilir ve ihtiyaç kredisi olarak bu kredi sağlanmaktadır. Mobil üzerinden Akbank müşterisi olan kişiler bu avantajı kredi kampanyasından faydalanma hakkına sahip olurlar. Bu kampanya her gerçek kişi için sadece bir kez yapılmaktadır. Kampanyadan bir kez faydalanan kişinin tekrar faydalanması mümkün değildir. Kredi kullanım aşamasına geçildiğinde kredi masrafını gösteren ve aylık taksitleri belirten ödeme planı müşteriye gönderilecektir. Böylece ödeme koşulları ve kredi kullandırılması ile ilgili tüm maddi detaylar da öğrenilmiş olur. Bu kampanya dahilinde kredi kullandırırken alınan masraflar arasında bulunan hayat sigortası prim tutarı müşterinin yaşına göre değişmektedir. Kredi tutarı, kredi vadesi ve faiz oranı gibi detaylar toplam geri ödeme tutarının belirlenmesini sağlayacaktır.

Tekrar hatırlatmakta fayda var; daha önceden Akbank müşterisi olan ya da yeni müşteri olmasına rağmen faizsiz ya da 0,99 faiz oranı ile avantajli kredi kampanyalarını değerlendiren ve kredi kullanan müşterilerin bu kampanyadan yararlanma hakkı olmayacaktır. Akbank tarafından sağlanan bu avantajlı faizsiz krediden faydalanmayı istiyorsanız hemen Akbank mobil uygulamasını indirebilir ve belirtilen şartlar dahilinde başvurunuzu yapabilirsiniz.