Akbank düşük faizli kredi.

AKBANK 3 AY ERTELEMELİ KREDİ KAMPANYASI

Akbank’ın mobil uygulamasından belgesiz, imzasız Direkt Kredi kapsamında verilen 3 ay erteleme imkanı büyük ilgi görüyor. Bankanın müşterileri bu sayede bütçelerini zorlamadan en uygun koşullarda kredi borcu ödeyebiliyor. Akbank 3 ay ertelemeli kredi kampanyasında uygulanan faiz oranı, kredi tutarı, kredi vadesi ve müşteri skoru gibi kriterlere göre müşteri özelinde değişebilir. BDDK kararlarına göre Akbank’tan kullanılacak kredilerde 3-36 ay vade seçenekleri kredi tutarına göre değişiklik gösterebilir.

AKBANK 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Uygun ihtiyaç kredisi avantajları sunan Akbank’ta bireysel müşterilere özel ödeme kolaylıkları sağlanıyor. Kredi başvurusu ve çekme işlemleri için banka şubeleri dışında internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı kanalları kullanılabiliyor. Akbank’tan kredi çekmek için 18 yaşından büyük olmak ve risk notu olmamak yeterlidir.

İhtiyaçlarını ertelemeden satın almak isteyenler için Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası büyük ilgi görüyor. Acil nakit ihtiyacı olanlara anında çözümler sunan Akbank’tan 50 bin TL krediyi 24 ay vadeyle çekenler için aylık yüzde 2.08 faiz oranları uygulanacak. Bu koşullara göre bankadan 50 bin liralık kredi çekildiğinde aylık taksiti 2 bin 826 TL olacak.