36 ay vadeli uygun faizli sms ile kredi

QNB FİNANSBANK HIZLI KREDİYE KİMLER BAŞVURABİLİR

15.000 TL, 30.000 TL veya 50.000 TL kredi alabilmek için belirli başvuru koşullarını yerine getirmeniz gerekiyor. Kredi notunuz 1200 ve üzeri ise T.C. Kimlik numaranız ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuzu gönderdikten sonra, kredi onayı için derhal değerlendirileceksiniz. QNB Finansbank kredi kampanyası ile anında sonuç bekleyebilirsiniz.

18 yaşını doldurmuş herkese açık olan bu kredi kampanyasından geniş bir kitle yararlanabilmektedir. 18 yaşını doldurduğunuz ve başvuru koşullarını sağladığınız sürece hızlı bir şekilde başvuru yapabilir ve kredinizi alabilirsiniz.

SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, bunu yapmak da çok kolay. Tek yapmanız gereken T.C. kimlik numaranızı 5030’a mesaj olarak göndermek. Böylece, kredi başvurusunu yapmış olacaksınız. QNB Finansbank, başvurunuzu değerlendirecek ve kredi ödemesini doğrudan hesabınıza aktaracaktır. Kredi başvurusunu QNB Finansbank’ın mobil uygulaması QNB Mobil üzerinden de yapabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK KREDİSİ KAÇ TAKSİTLE GERİ ÖDENİR?

QNB Finansbank’tan 15.000 TL, 30.000 TL veya 50.000 TL kredi alırken 36 aya varan vade seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Bu seçenek, mali durumunuzu etkin bir şekilde yönetmenize ve kredinizi kendi hızınızda geri ödemenize olanak tanır. QNB Finansbank’ın kredi paketi ile finansal ihtiyaçlarınızı strese girmeden, zahmete girmeden giderebilirsiniz.