3 ay ödemesiz kredi.

Akbank Vatandaşların Yanında Olmaya Devam Ediyor

İhtiyaçlarını hemen almak isteyenler Akbank’tan cazip teklifler almaya devam ediyor. Akbank ihtiyaç kredisi programı, uzun vade, düşük faiz ve 3 ay erteleme seçeneği sunuyor. Bütçesine en uygun koşullarla kredi almak isteyen bireyler için Akbank 3 ay ödemesiz kredi kampanyası detayları açıklandı.

Türkiye’nin en ünlü bankalarından biri olan Akbank, kaliteli bir kredi kampanyasıyla yeniden gündeme geldi. Kredi almak için Akbank Mobil uygulamasını kullanan müşteriler, ödemelerini 3 ay sonra yapmaya başlıyor. Henüz Akbank müşterisi olmayanlar, şubeye gitmeden internet bankacılığı hizmetinden yararlanarak bankanın sunduğu avantajlardan yararlanabilirler.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası Sunuyor

Akbank mobil uygulamasından, belgesiz Direkt Kredi kapsamında sunulan 3 ay vade seçeneği yoğun ilgi görüyor. Bankanın müşterileri bu şekilde kredi borçlarını en uygun koşullarda, mali durumlarına fazla yük bindirmeden ödeyebilmektedir. Akbank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası ile kredi tutarı, kredi süresi, kredi puanı gibi faktörlere göre faiz oranları değişebilmektedir. BDDK kararları, kredi tutarına bağlı olarak Akbank kredilerinde farklı 3-36 ay vade seçeneklerinin bulunabileceğini belirtmektedir.

Akbank 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Akbank, müşteriler için erişilebilir tüketici kredisi avantajları ve benzersiz ödeme seçenekleri sunmaktadır. Kredi başvuruları ve para çekme işlemleri için banka lokasyonları dışındaki seçenekler telefon, internet ve mobil bankacılıktır. Akbank’tan kredi alabilmek için 18 yaşından büyük olmak ve kredi notunun riskli olmaması yeterlidir.

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası, ihtiyaçlarını hemen satın almak isteyenler arasında oldukça popüler. Akbank’tan 50 bin TL’lik 24 ay vadeli kredi, aylık yüzde 2.08 faiz oranıyla ihtiyaç sahiplerini anında rahatlatacak. Bu şartlara göre bankadan çekilen 50.000 TL kredi için aylık taksit tutarı 2.826 TL olacak.