3 ay ödemesiz kredi paketi.

3 Ay Ertelemeli Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Duyuruldu.

Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile vatandaşların ihtiyaçlarına finansman çözümleri üretmeye devam ediyor. 36 aya varan vade seçeneklerinin yanı sıra 3 ay ödemesiz dönemli olarak da kredi ödeme planı hazırlanabiliyor. Gelir durumuna göre vatandaşların ister aylık eşit ister artan veya azalan ister 3 ay ödemesiz dönemli ister 3 ayda bir isterlerse son taksit balon veya değişken taksitli olarak geri ödeme planlarından yararlanması sağlanacak.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Özellikleri Neler?

3.000 TL ile 125.000 TL arasında kullandırılacak Vakıfbank ihtiyaç kredisi yüzde 1.57’den başlayan faiz oranları ile kullanılabiliyor. 36 ay vade ve esnek geri ödeme seçenekleri de uygulanmaya devam ediyor. Örnek hesaplama tablosuna göre 100.000 TL kredi için 24 ay vadede ve yüzde 1,57 faiz oranlar ile aylık taksit miktarı 5.264.68 TL olarak hesaplanmıştı.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

SMS ile anında kredi başvurusuna olanak tanıyan Vakıfbank acil nakit ihtiyacı olanların yardımına koşuyor. Aralarında birer boşluk bırakarak KREDİ, T.C kimlik numarası, Doğum tarihi, Aylık gelir miktarı yazılarak 5724’e SMS Gönderilebilir. Cazip faiz oranları ve esnek ödeme koşulları ile anında SMS ile kredi başvurusu üm vatandaşlar tarafından yapılabiliyor.