İhtiyaç Kredileri

3 ay ertelemeli kampanya ihtiyaç kredisi.

QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası
Televizyonlardaki reklamlardan da gördüğünüz üzere katarlı finansbank da müşterilerine aylık %0,84’den başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuyor. Arzu ederseniz üç ay geri ödeme erteleme imkanıyla.
QNB Finansbank’ta hesap sahibi olanlar bu linkte yer alan “Hemen başvur” butonuna tıklayarak, başvuruyu anında gerçekleştirmek mümkün.
QNB Finansbank müşterileri, 0850 220 8 573 numaralı Alo Kredi hattından 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorlar. Bunun yanı sıra TC kimlik numaranızı 5030’a SMS atarak anında başvuruda bulunabilmek de mümkün. İnternet ve Cep şubesi üzerinden yapılan başvurularda herhangi bir belge talep edilmemesi avantaj
TEB bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyası
Türk ekonomi bankası 2020 kurban bayram’ında müşterilerine ve bayram öncesi nakit ihtiyacı olan tüketicilere 3 ay ile 36 ay vade seçenekleri arasında kredi imkanı sunuyor. Üstelik aylık %0,89’dan başlayan faiz oranlarıyla.
Burada aklınızda tutmanız gereken, bahsi geçen aylık %0,89 faiz oranı 1850 ve üzeri kredi skoruna sahip şube ve dijital kanallardan yapılan başvurular için teklif ediliyor.
TEB bu kampanya kapsamında onaylanan başvurularda kredi tutarının binde 5’i kadar bir tahsis ücreti talep ediyor. Misal 10.000 TL’lik bir kredide 52,50 TL bir tahsis ücreti karşınıza çıkacaktır. Faiz ve vade oranları müşteri özelinde kredi notuna göre değişiklik gösterebileceğini unutmamak lazım.

Related post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir