20 bin TL’ye varan faizsiz kredi.

AKBANK 10.000 TL FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ

Akbank’ın 20.000 TL’ye kadar yüzde 0 faiz fırsatları arasında 10.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası seçeneği yer alıyor. Bu kapsamda vatandaşların nakit sıkıntısını çözmek için avantajlı kredi seçeneklerinden yararlanması sağlanacak.

10.000 TL’ye kadar yüzde 0 faiz oranlarına sahip ihtiyaç kredisi için başvuruların Akbank Mobil üzerinden yapılması gerekecek. Akbank Mobil üzerinden ‘’ Akbanklı olmak istiyorum’’ adımlarını takip eden ve ilk defa uzaktan müşteri olma sürecini tamamlayanlar krediden yararlanabilecek. 10 bin liraya kadar faizsiz kredi 1 aya kadar vade seçenekleriyle kullanılabilecek.

 

AKBANK FAİZSİZ 10.000 TL TAKSİTLİ AVANS

10.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçları için ayrıca vatandaşların taksitli avans kullanması da sağlanacak. 9 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirim ‘’Akbanklı olmak istiyorum’’ diyenlerin kampanyadan yararlanması sağlanacak. Belirtilen tarihler içinde Akbanklı olan ve ilk defa asıl Axess veya Wİngs karta başvuru yapanlar faydalanabilecek.

Kampanyadan yararlanmak için 17 Nisan 2023 tarihine kadar kredi kartı başvurusunun onaylanmış olması gerekmektedir. Anında Akbank Mobil üzerinden başvuru adımlarını takip ederek vatandaşların toplamda 20.000 TL’ye kadar yüzde 0 faiz oranlarıyla nakit ihtiyacını karşılaması mümkündür. Ayrıcalıklı oranlar ve uygun geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak nakit sıkıntılarının çözülmesi hedefleniyor. 6 aya kadar vade seçenekleri de uygulanacak.