20.000 tl kredi anında.

50 BİN TL’YE KADAR YÜZDE 0,99 YANISYAN FAİZ ORANLARI!

ING Bank’ın ihtiyaç kredisi fırsatları devam ediyor. İlk defa ING Bank müşterisi olacak kişiler için yüzde 1,69’dan başlayan faiz oranları sunulacak. Ayrıca Turuncu Ekstra’lı olan yeni ING Bank müşterileri ise 50.000 TL’ye kadar yüzde 0,99 yansıyan faiz oranlarından da yararlanabilecek.

ING Bank ihtiyaç kredisinden %1,69’dan başlayan faiz oranları ile yararlanmak isteyenlerin kredi notunun 1850 ve üzeri olması gerekiyor. İhtiyaç kredisi kampanyalarında 3 – 36 ay vadede avantajlı oranlar uygulanacak. Ayrıca 3 aya kadar erteleme seçenekleri de bu kapsamda sunulmaya devam ediyor.

20.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

ING Bank’ın avantajlı faiz oranları ile sunulan ihtiyaç kredisinde aylık düşük taksit oranları görülüyor. Örnek hesaplama tablosuna göre 36 ay vadede 20.000 TL ihtiyaç kredisi için aylık taksit tutarı 932 TL olarak hesaplanıyor. Kredi miktarı, vadesi ve kredi notuna göre nakit ihtiyacı olanlara farklı oranlarda hesaplamalar yapılabilir.

ING Bank’ın avantajlı oranlara sahip ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin başvurularını ING Mobil uygulamasından veya resmi web sayfasından ‘’Hemen Başvur’’ butonuna tıklayarak yapmaları mümkündür. 30 Nisan 2023 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında tüm belirlenen şartların sağlanması gerekmektedir. Artan nakit ihtiyaçları için ING Bank’ın düşük faizli ihtiyaç kredisini kullanmak isteyenlerin Nisan ayı içinde başvurularını yapmaları gerekecek.