13 bin 500 TL acil ihtiyaç kredisi.

Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Akbank tarafından tüm müşterilere özel duyurular geldi. Buna göre ise ülke genelinde dikkat çeken ve özel fırsatlar sunan bankalardan birisi olan Akbank müşterilere özel nakit destek sunuyor. Bankalar tarafından başlatılan bu kampanya doğrultusunda da banka kartı olan kişiler için 13 bin 500 TL nakit desteği verileceği belirtilirken son dönemlerde de nakit ihtiyacı artan vatandaşların da bankaların düzenlediği çeşitli kampanyaları da takip etmekte.
birçok banka da müşterileri için yeni kampanyalar sunarken bir kampanya haberi de o banka tarafından gelmiş oldu. Uygun geri ödeme koşulları ile nakit desteği sunan bankanın kampanya detaylarını da paylaştığı belirtildi. Akbank son düzenlemiş olduğu kampanya ile beraber de müşterilerin yüzünü güldürürken banka acil nakit ihtiyaçları için de Akbank kart sahiplerine özel 13 bin 500 TL kredi verdiklerini belirtti.

AKBANK HIZLI KREDİ

Akbank’ın başlatmış olduğu yeni hızlı kredi kampanyasından da faydalanmak isteyenlerin tek yapması gereken şeyin ” Akbank Direkt Mobil ” uygulamalarını indirerek hızlı başvuru işlemlerini tamamlamak oldu. Bankanın da başlatmış olduğu yeni kredi kampanyası sadece Akbank Direkt Mobil uygulamasını indirecek olan vatandaşlar için geçerli olacak. Banka müşterisi olmayan fakat krediden de faydalanmak isteyen kişilerin yeni müşteri olma adımlarını da tamamlamalarının ardından 13 bin 500 TL’lik kredi başvurusu yapabilecekleri ifade edildi.