Kredi, Kredi Notu

Ugi canlı destek asistanı.

Ugi ile konuşurken sadece spesifik cümleler ya da bankacılık terimleri kullanmak zorunda kalınmıyor. Doğal konuşmayı anlayabilecek şekilde geliştirilen Ugi, ” 1 gram altının dolar olarak karşılığı nedir?” gibi daha karmaşık soruları da yanıtlayabiliyor.
Ugi aynı zamanda müşterileri insana ihtiyaç duyulduğu anda hızlıca canlı destek asistanı’na aktarıyor. Müşteriler, işlemlerini canlı destek asistanlarıyla yazışarak çok kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Ugi, taksitsiz alışveriş yapan müşterilere Proaktif olarak “işleminizi taksitlendirmek ister misiniz?” diye soruyor, bu sayede müşteriler taksitsiz alışverişlerini kolayca taksitlendirebiliyor.

Garanti BBVA, dijital dünyada kullanıcılarının iletişim için en çok tercih ettikleri WhatsApp ve Facebook messenger platformlarında da bot’ları ile müşterilerine 200’den fazla konuda 7/24 hizmet veriyor. Yenilenen Facebook Messenger botu da artık Garanti BBVA mobil’deki akıllı asistan Ugi ve WhatsApp botu ile aynı bilgi dağarcığına sahip bulunuyor. Kredi hesaplama, döviz bilgileri sorgulama gibi ürün ve hizmetler hakkında anında destek oluyor. Facebook messenger botu, ihtiyaç anında müşterileri destek ekibine bağlıyor, müşteriler işlemlerini kolaylıkla hallediyor.

Related post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir