Çarşamba , Kasım 2 2016
Anasayfa / Krediler / 2016’da Konut Kredisi Faiz Oranları Düşer mi?

2016’da Konut Kredisi Faiz Oranları Düşer mi?

2016 YILINDA KONUT KREDİSİ FAİZLERİ DÜŞER Mİ?

Ev sahibi olmak isteyen herkesin merakla beklediği konu 2016 yılında konut kredisi faizleri düşer mi? Konusu olmaktadır. Bu sorunun cevabı ise geçenlerde yanıt bulmuştur. Evet, 2016 yılında konut kredi faizleri bir düşüş yaşayacak. Bu konuda artık herkes derin bir nefes alabilir. Ev sahibi olmak en çokta yeni evlenecek olan ya da evlenmiş olan çiftlerin hayali olmaktadır. Kira ödemek istemeyen ve artık kendi evinde oturmak isteyen insanlar bu yılı oldukça heyecanla beklemişlerdir.

Bu düşüş umarız ki herkesin bir ev sahibi olması konusunda büyük bir yarar sağlar. 2016 yılında konut kredisi faizleri düşer mi? Sorusu 2015 yılında sıkça sorulmaya başlanmış durumdaydı. Artık 2016 yılına girmemiz bu sorunun cevaplanmasında büyük bir rol oynamış bulunmaktadır. Gündemde olan faiz oranları 1,15-1,35 arası değişiklik göstermektedir. Ama bu faiz oranları insanlar için yüksek olmaktadır. Bu konu hakkında bu sene değişiklik mutlaka olacaktır.

2016 yılında konut kredisi faizleri düşer mi? Sorusuna banka kuruluşları ile yapılan görüşmelerde faiz oranlarının şuan 1,15 olarak sabit olduğu öğrenilmiş bulunmaktadır. Bu oranın ilerleyen zamanlarda 1 in altına düşebileceği konuşulmaktadır. Bu durum eğer gerçekleşir ise hemen hemen herkes ev sahibi olmaya bir adım daha yaklaşmış olacaktır. Ev alma konusunda insanları endişelendiren tek şey krediler olmaktadır. Bu kolaylık sağlanır ise zaten ortadaki en büyük problem kalkmış olacaktır. Artık ev sahibi olmak hayal olmaktan çıkıyor! 2016 yılında gelişen bu faiz oranları sayesinde ev almak hiç zor olmayacağa benziyor. Herkesi heyecanlandıran bu konu çok yakında uygulanacak gibi görünüyor. Sorunuzun cevabı Evet! bu sene kredi faiz oranları düşecek! Şimdiden hayırlı olsun!

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Borcu Kapatırken Kredi Kullanmak başlıklı makalemizde Kredi kartı borcu kapatma kredisi ve tüketici kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

About trkredi

Dikkatinizi Çekebilir...

kefilsiz tasit kredisi

Kefilsiz Taşıt Kredisi Nasıl Alınır?

Artık kredisiz araç almak neredeyse imkansız gibi. Bu yüzden de insanlar bankalardan taşıt kredisi çekerek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir