Çarşamba , Kasım 2 2016
Anasayfa / EFT Saatleri / İş Bankası EFT Saatleri

İş Bankası EFT Saatleri

İşbankası EFT Saatleri hakkındaki yazımızda sizlere iş bankası EFT saatleri, iş bankası eftleri hesaba ne zaman geçer, iş bankası hesabına eft gelmedi, iş bankası eft sorgulama gibi konularda bilgi vermeye çalışacağız. Buradaki bilgiler genel olarak internetten derlenmiştir mutlaka bankanızdan detaylı bilgi alın.

İş Bankası Eft Saatleri Kaça Kadar?

İş Bankası eft saatleri Sabah 9:00’dan akşam 17:00′ a kadardır normal zamanlarda. Yani mesai günlerinde. Bu saatler arasında eft yaptığınızda 5-10 dakika içerisinde karşı tarafın hesabına geçecektir. Ancak bu saatler dışında yaptığınızda bir sonraki iş gününde para karşı tarafın hesabına geçmektedir.

İş Bankası Eftleri Hesaba Ne Zaman Geçer?

İş Bankası hesabınızdan yapacağınız eft işlemlerinin süresi eft saatlerine bağlıdır. İş Bankası eft saatleri içerisinde yapacağınız para transfer işlemleri gün içerisinde 5 ila 10 dakika içerisinde muhatap banka hesabına geçecektir. Bu süre 30 dakikaya da uzayabilir.

Diğer Tüm Bankaların EFT Saatlerine http://trkredi.com/k/eft-saatleri/ linkinden ulaşabilirsiniz.

About trkredi

Dikkatinizi Çekebilir...

finansbank eft saatleri

Finansbank Eft Saatleri

Finansbank Eft Saatlerini eftsaatleri.org olarak sizin için araştırdık. Finansbank hesabından yapılan eftler ne zaman hesaba …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir