Perşembe , Kasım 3 2016
Anasayfa / Krediler / Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusunu Nasıl Yaparım?

Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusunu Nasıl Yaparım?

Kredi başvurusu yapma ve gerekli evrakların hazırlanması gibi gerekli durumlar oldukça vakit alan keyifsiz bir durum olduğu konusunda hem fikir olduğumuzu düşünüyorum. Özellikle son yıllarda internet ve telefon bankacılığının çok aktif olarak kullanılmasıyla beraber birçok banka müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına bu işlemleri kolaylaştırmak için çözümler üretmiştir.

Finansbank müşterileri artık evde, işte ve trafikte kolayca ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Yapmanız gereken şey çok basit. Telefonunuz ile FinansBank’a SMS göndermek.

Nasıl Yapılır?

Cep telefonunuz ile FinansBank’ın kredi servisi 5030’a T.C Kimlik numaranızı kısa mesaj gönderin. Ardından otomatik yanıt servisi size bir mesaj gönderecek ve bu mesaja aylık gelirinizi yazarak cevap vereceksiniz. FinansBank yetkilileri kredi talebinizi değerlendirdikten sonra sizin için uygun olan en yakın FinansBank şubesine Cep telefonunuza gelen bilgiler ile uğramanız istenecektir. Hepsi bu kadar, Kolay gelsin!!!

Bir önceki yazımız olan Kredi Dosya Masrafını Nasıl Geri Alırım? başlıklı makalemizde kredi ve kredi dosya masrafı iadesi hakkında bilgiler verilmektedir.

About trkredi

Dikkatinizi Çekebilir...

kefilsiz tasit kredisi

Kefilsiz Taşıt Kredisi Nasıl Alınır?

Artık kredisiz araç almak neredeyse imkansız gibi. Bu yüzden de insanlar bankalardan taşıt kredisi çekerek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir