Çarşamba , Kasım 2 2016
Anasayfa / Kredi Notu / Finansbank Kredi Notu Öğrenme

Finansbank Kredi Notu Öğrenme

Kredi notunun öneminin her geçen gün artmaya başlamasından sonra milyonlarca müşteri bu konu hakkında kendi kredini notunu öğrenmek için bankalardan fikir almaya çalışıyorlar. Özellikle son zamanlarda Finansbank’ın müşterilerinin banka aracılığıyla bu notu öğrenmek için bankaya birçok soru sormaya başladı.

Bankalarda çekilecek olan kredilerde ve yeni çıkartılacak olan kredi kartlarında istenen kredi notunu sorgulama artık çok kolay. Gelişen telefon teknolojisi ile birlikte sizlere hizmet sunan bankalar arasında gelen Finansbank’ın müşterilerine özel olarak sunduğu bu hizmetlerden yararlanmak için SMS atmaları yeterli olacaktır.

Bankanın iletişim numaraları ile irtibata geçen müşterilerin bu konuda hakkında yardım alacağını ve kredi notlarını öğrenecekleri numarayı sizler için açıklıyoruz. Finansbank kredi notu öğrenmek için ilk yapmanız gereken cep telefonlarınızda bulunan mesajlar bölümüne girmeniz ve sonrasında kredi notunun ilk iki kelimesi olan “KR” rakamlarını büyük harfler ile yazdıktan sonra  22733 numaralı Finansbank’a ait SMS hattına mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Bankaların iletişim sistemleri arasında bulunan Findeks üzerinde bulunan bilgilerinize kısa sürede ulaşacak olan Finansbank sizlere en kısa sürede cevap verecektir. Son derece önemli olan bu kredi notunuzu en kısa size ulaştıran Finansbank , bu işlem sırasında sizlerden 5 TL talep edecektir.

Findeks üzerinden öğrenilen bu kredi notunuzun ücretli olduğunu unutmanızda fayda var.

Özellikle son yıllarda hayatımıza giren kredi notunun son derece önemli olduğunu ve bankacılık sektöründe sizlerin her zaman işine yarayacağınızı unutmayınız. Ayrıca Finansbank üzerinden öğrenilen kredi notunuzun olumsuz olması durumunda sizlerin tek yapması gereken işle 6 aylık süre içerisinde ödemelerinizde aksatmalar yapmadan işlemlerini gerçekleştirmek olacaktır. İnternet üzerinde Finansbank kredi notu öğrenmek için farklı yöntemlerin bulunması sizleri yanıltması tek yapmanız gereken yukarda anlattığımız işlemleri yapmak olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notu Nedir ve Belirleyici Unsurlar Nelerdir? başlıklı makalemizde Kredi Notu Nedir?, kredi notu sonuçları ve kredi notunun unsurları hakkında bilgiler verilmektedir.

About trkredi

Dikkatinizi Çekebilir...

garanti kredi notu ogrenme

Garanti Bankası Kredi Notu Öğrenme

Bankalar arasında uzun zamandır bizlere hizmet sunan bankaların başında gelen Garanti Bankası son zamanlarda müşterilerine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir