Kredi, Kredi Hesaplama, Kredi Notu

Finansbank Çağrı Merkezi.

Günümüzde çağrı merkezini arayıp, yapmak istediğiniz işlemle veya almak istediğiniz bilgiyle ilgili müşteri temsilcisine ulaşmak için zekice kurgulanmış sesli sistem labirentlerinin içinde kaybolmadan ilerlemeniz gerekiyor. Bunun tek istisnası kayıp ve çalıntı kart bildirimleri. Birçok banka, sesli yanıtlama sistemlerinde kayıp çalıntı bildirimlerini sesli yanıt sistemlerinde konuşmanın en başında tek tuşa basarak temsilciye bağlanmaya izin veriyor. Talep farklı olsa bile, vakit kaybetmeden müşteri temsilcisine ulaşmak için birçok kullanıcı bu menü adımını kullanıyor.
Geçtiğimiz günlerde çıkan bir habere göre, Finansbank da bu menü adımını farklı amaçlar için kullanan müşterilerini aradığınızda ve operatörün yönlendirilmesiyle “kayıp, çalıntı kart ve şüpheli işlem bildirimi” için “sıfır” tuşuna bastığınızda
” bu menü sadece kayıp, çalıntı kart ve şüpheli işlem bildirimi yapmak isteyen müşterilerimize güvenlik amaçlı öncelikli hizmet vermek için kullanılır. Kayıp, çalıntı kart ve şüpheli işlem bildirimi dışındaki farklı talep ya da sorularınız için bu menüden müşteri danışmanına bağlanmanız halinde, 20 TL çağrı merkezi işlem ücreti alınır.” şeklinde bir mesaj ile karşılaşıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir