Cuma , Ocak 6 2017
Anasayfa / Krediler / Abank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Abank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankacılık alanında hizmet veren kurumlarımız arasında yer alan Abank bankacılık alanındaki hizmetleri yeniden tanımlama adına müşteri ve ürün odaklı olarak bankacılık tanımı yapmaktadır. Son yıllarda ortaya koymuş olduğu başarılar ile gündeme gelen Abank, müşterilerinin talepleri doğrultusunda düşük faizli ve uygun ödeme koşullu kredilerini çok fazla kullandırmaktadır. Talepte bulunan her müşterisine bu avantajlı kredilerden kullandırmak isteyen Abank sektördeki 22 yılı aşan başarısı sayesinde son derece kusursuz bir hizmet anlayışını ortaya koymaktadır. Bu bağlamda müşterilerinin çeşitli ihtiyaçları için SMS, konut, evime nakit, taşıt, bireysel vb. tarzda kredi ürünlerini kullandırmaktadır. Banka müşterilerinin bu ürünlerden herhangi birini almak istedikleri zaman Abank kredi başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

Abank kredi ürünleri için çeşitli başvuru kanalları sunmaktadır. Özellikle SMS kredi olarak biline ürün için ilk olarak cep telefonun mesaj yerine büyük harfler ile KREDİ boşluk T.C. KİMLİK NO boşluk GELİRİNİZİ aralarda boşluk bırakarak yazdıktan sonra 4055’e göndermeniz gerekmektedir. Cep telefonu aracılığı ile yapılan başvuru talebine 5 dk. gibi kısa bir sürede geri dönüş yapılmakta olup, olumlu sonuç alındıktan sonra yapılması gereken en kısa Abank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Bunun dışında diğer krediler için Abank Türkiye genelinde bulunan banka şubelerini aracı kılmak suretiyle aylık gelir belgesi, nüfus cüzdanı ve ikametgah adres bildirgesi ile birlikte doğrudan şubeler içerisinde bulunan “Bireysel müşteri hizmetlerine” gitmeniz gerekmektedir. Dolduracağınız bir adet başvuru talebi formu ile birlikte Abank kredi başvurusu talebi alınmış olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Çekerim? başlıklı makalemizde kredi notu ve kredi notu düşük olanlara kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

About trkredi

Dikkatinizi Çekebilir...

Kefilsiz Taşıt Kredisi Nasıl Alınır?

Artık kredisiz araç almak neredeyse imkansız gibi. Bu yüzden de insanlar bankalardan taşıt kredisi çekerek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir