Kredi, Kredi Hesaplama, Kredi Notu

36 ay vade ile tüketici kredi fırsatı.

Kredi kullandırımı için kendi renklerini kullanan bir banka seçen teknosa, ING Bank’tan tekno kredi adında 750’den 15.000 TL’ye kadar 36 aya varan vade seçenekleri le tüketici kredisi fırsatı sunuyor.
Kredilerde dosya masrafı ve hayat sigortası talep edilmiyor. 3.000 TL’ye kadar kullanılan kredilerde teknosa mağazalarından minimum 750 TL alışveriş yapılması koşulu bulunuyor.
2. Media markt Deniz bank
Deniz bank ile anlaşan media markt’ta mağaza içindeki banka standtlarından veya mediamarkt.com.tr üzerinden tüketici kredisi başvurusu yapılabiliyor. Ön onay SMS’le alınıyor. Ürün tutarı kartla veya nakitle ödendikten sonra 7 gün içerisinde fatura ile birlikte Denizbank şubesine gidilerek krediniz çıkıyor.
36 aya kadar vade seçenekleri olan kredi, minimum 1000 TL olarak kullanılabiliyor.
3. Gold bilgisayar, Vatan bilgisayar, Bimeks – OdeaBank
Görüşüne göre odeabank üç büyük teknoloji marketi kendine bağlamayı başarmış. Gold ve Vatan Bilgisayar’da Odeabank’tan 36 vadeye kadar kredi seçenekleri sunuluyor. Telefonda görüştüğümüz Bimeks yetkilileri ise daha önce Bank pozitif’le yapmış oldukları anlaşmanın sona erdiğini, iki hafta içerisinde Odeabank’la çalışmaya başlayacaklarını söylediler.
Odeabank’ın sunduğu krediye mağaza içerisinde odeabank standlarından başvurulabiliyor. SMS’le ön onay alınıyor ve kredi anında kullandırılıyor.

Related post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir